متلک سنگین مهران مدیری به خانم بازیگر روی آنتن زنده، آتش اختلافات شان را شعله ور کرد: دو شب تمام اشک می ریختم/مهران من را از کار اخراج کرد اما گفت به جشن مان دعوتی!/برای اولین بار ماجرای اختلاف لاله صبوری و مهران مدیری منتشر شد

توضیحات

لاله صبوری بازیگر و مجری محبوب تلویزیون ایران که مهمان قسمت پانزدهم برنامه بگوسیب شبکه تی وی پلاس شده بود، در حاشیه این برنامه گفتگویی خبرساز و جنجالی انجام داد که در این ویدیو خواهید دید. 

لاله صبوری در این مصاحبه از داستان جدایی از همسر اولش صحبت کرد و روزهای سختی که برای بزرگ کردن فرزندانش پشت سر گذاشته و همچنین برای اولین بار راز جدایی اش از مهران مدیری که پارتنر محبوبش بود را می گوید. 

تلویزیون

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
سلام میگوید: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
آقای حمید فراهانی راد. لطفا در مصاحبه هاتون پیشداوری و قضاوت نکنید. مثلا تیکه میندازیو میگی شوهر اول خانم صبوری عربستانیه یا خیر، زندگی خصوصی و حریم خصوصی دیگران به منو شما ربطی نداره . خوبه یکی بیاد حریم خصوصی زندگیه شما رو ورق بزنه و ...؟ لطفا نگو که چه خوب مصاحبه ی من دیده شد... . به این موضوع فکر کن که شدی مثل خیلیای دیگه و داری گناه میکنی. روزای اول کارت با تی وی پلاس مصاحبه هات اینطوری نبودی. حجب و حیایی در کلامت بود. اما الان چون عادت کردی به تجسس در زندگی خصوصی مردم، اون حجب و حیا از بین رفته.
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۱ تیر ۱۳۹۷
محمد کرمی
0 | 0 پاسخ