فاجعه لو رفتن فایل صوتی رامبد جوان در یک محفل خصوصی: اگر شما نبودید بهناز جعفری، الان صفر کشکولی می شد!/ رفتار توهین آمیز بهناز جعفری خشم اهالی مطبوعات را برانگیخت

۲۷ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۵۲۰۸۳ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

 " نقد و بررسی یعنی چی؟ آقای خمار! می گویم نقد و بررسی یعنی چه؟ مثل اینکه یک چیزی انداختی بالا! یک چیزی ننداختی بالا؟"  اگر فیلمش را ندیده بودیم تحت هیچ شرایطی فکر نمی کردیم که جملات بالا مربوط به جلسه پرسش و پاسخ یک سریال باشد اما متاسفانه باید خدمتتان عرض کنیم که این جملات از طرف یک بازیگر و خطاب به خبرنگاران مطرح شده. بهناز جعفری در نشست رسانه ای سریال زیر پای مادر، شوکه کننده ترین واکنش ممکن به سئوالات خبرنگاران را داشت و بعد از این اتفاق تصمیم گرفتیم پرونده ای درباره این موضوع تشکیل بدهیم و به موارد مشابه این اتفاق و همچنین واکنش دیگر بازیگران بپردازیم.

تلویزیون

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
علیرضا میگوید: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
اگر بعضی از دوستان جای براد پیت یا دی کاپریو بودند الان همه را به رگبار میگرفتند ! جنبه هم چیز خوبیست به خدا ، واقعا ایرانیها یک چیزشان میشود و خود را در همه زمینه ها برتر و صاحبنظر میدانند !
8 | 4 پاسخ
فرناز میگوید: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
اگر افرادی مثل فردین و ... در ایران و هنر و سینما باقی میماندند شماها دیگر جایی نداشتید که دیده بشوید و اینقدر ازخود راضی باشید !!!!!!!
3 | 3 پاسخ
ramin میگوید: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
خوبه اینا هالیوودی نیستن که انقدر جو گیر شدن!!!!اینا اول برن حرف زدن یاد بگیرن بعد بیان تو فیلم و سریال به مردم درس اخلاق بدن!
4 | 3 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
آقای دوووه،دوووه، فقط برای مسخره بازی خوبه
5 | 3 پاسخ
مهمان میگوید: ۱ تیر ۱۳۹۶
خیلی بده که یکی یه چیز میگه بعد از اون سمت همه همه چیز و باهم قاطی می کنند
0 | 0 پاسخ