تجاوز وحشیانه به دختر تهرانی در خانه متروکه کرج/چهار پسر کرجی تحت تعقیب پلیس

۱۹ / ۰۴ / ۱۳۹۵ ۶۱۶۶۰۷ دانلود ویدئو ۹
توضیحات

این دختر که مریم نام دارد چند روزی می‌شد که با مادرش دچار اختلاف شده بود. اختلافات مادر و دختر ادامه داشت تا اینکه مریم از طریق شبکه اجتماعی با زنی آشنا شد و وقتی فهمید که او از همسرش طلاق گرفته و تنها زندگی می‌کند تصمیم به فرار از خانه گرفت. مریم شبانه وسایلش را جمع کرد و وقتی مادرش خواب بود فرار کرد و به خانه زن تنها رفت.
مادر مریم وقتی متوجه فرار دخترش شد به جست و جو پرداخت و خبر ناپدید شدنش را به پلیس گزارش داد تا اینکه 2روز بعد دخترش را در خانه زن تنها به نام سمیه پیدا کرد. این زن پیش روی قاضی جنایی تعهد داد تا دیگر دختر فراری را به خانه‌اش راه ندهد اما این پایان ماجرا نبود چرا که چند روز بعد مریم دوباره با مادرش درگیر شد و از خانه فرار کرد اما دومین فرار برایش گران تمام شد. هفته گذشته اهالی خیابانی در پایتخت صدای دعوا و درگیری از آپارتمان زن جوانی را شنیدند و پلیس را خبر کردند.
سر و صداها نشان می‌داد 2زن با هم درگیر شده‌اند و کارشان به زد و خورد کشیده است. وقتی هر دو دستگیر و به اداره پلیس منتقل شدند معلوم شد که مادر مریم وقتی متوجه شده که دخترش برای دومین بار از خانه فرار کرده و به همراه پسری جوان به خانه زن تنها رفته، به آنجا رفته و با سمیه درگیر شده است.
در دام ٤ شیطان‌صفت
پرونده این درگیری پیش روی قاضی آرش سیفی بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی قرار گرفت. سمیه همین چند روز قبل تعهد داده بود که دیگر دختر ٢٠ ساله را به خانه راه نمی‌دهد. او گفت: مریم شبانه با چشمانی اشکبار به خانه‌ من آمد و مدعی شد که مادرش او را کتک‌زده است. از او خواستم به خانه‌اش برگردد اما آنقدر التماسم کرد که دلم به حالش سوخت و او را بار دیگر به خانه‌ام راه دادم اما مادرش روز بعد به خانه‌ام آمد و جنجال به پا کرد.
همزمان مریم هم وقتی مادرش را دید از خانه من فرار کرد و مادر مریم با مشت و لگد به جان من افتاد. در چنین شرایطی قاضی جنایی دستور بازداشت سمیه را صادر کرد. درحالی‌که جست‌و‌جو برای یافتن دختر فراری ادامه داشت ٢٤ ساعت بعد مریم ‌که از شدت ترس دست و پایش می‌لرزید به دادسرای جنایی رفت و از حادثه‌ای شوم خبر داد. او گفت: وقتی مادرم به خانه سمیه آمد و جنجال به پا کرد از آنجا فرار کردم. پسر مورد علاقه‌ام هم مرا ترک کرد و جواب تماس‌های تلفنی‌ام را نمی‌داد.
من هم به پارکی در غرب تهران رفتم و در آنجا با پسری آشنا شدم. با او درددل کردم که پسرجوان مدعی شد من را به خانه بستگانش می‌برد تا شب در خیابان نمانم. من هم به او اعتماد کردم و سوار موتورش شدم. او به سمت کرج رفت و من را به خانه‌ای متروکه برد.در آنجا ٣ نفر از دوستانش هم آمدند و هر ٤ نفر با تهدید من را مورد آزار و اذیت قرار دادند. ٢٤ ساعت در آنجا زندانی بودم تا اینکه سرانجام آزادم کردند. به‌دنبال اظهارات دختر جوان قاضی جنایی دستور شناسایی و دستگیری ٤ جوان شیطان‌صفت را صادر کرد تا ابعاد پنهان ماجرا آشکارشود.

اجتماعی

نظرات (9)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
پرشین میگوید: ۲۰ تیر ۱۳۹۵
متاسفانه حیاوعفت اززنان ایرانی رخت بست خاک برسرما
51 | 41 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۱ دی ۱۳۹۵
خیلی خوب است تشکر
2 | 2 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
واقعا چی دنیااای شده
0 | 0 پاسخ
زهرا میگوید: ۲۰ تیر ۱۳۹۶
فیلم هاتون واقعاعالی وعبرت آور بودن.من از شماتشکر میکنم.ممنونم
0 | 0 پاسخ
پرویز مهران نژاد میگوید: ۲۴ تیر ۱۳۹۶
این همه پول دست بابک زنجانی ودیگراختلاس گران است همین پول هاراصرف خرج ازدواج دختروپسرهای جوان بکنیدبه شما قول میدم که تمام تجاوزها وقتل هایی که به واسطه تجاوزجنسی صورت میگیردبه زیر5درصدبرسد شما رابخداقسم میدم مسؤول ین بی تفاوت نباشیدکه شما اگرکاری نکنیددرتجاوزهاوقتل ها سهیم هست
3 | 2 پاسخ
ساناز میگوید: ۲۹ تیر ۱۳۹۶
کار خوبی نیست
0 | 0 پاسخ
آرش میگوید: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
لطفا ی سر سوزن از کارای خودتونم بگید
2 | 2 پاسخ
گود اف وار میگوید: ۱ شهریور ۱۳۹۶
دیدگاه شما والا چیزی نگیم بهتره چون فش ما میخوریم یگیم بده فش میخوریم بگیم خوبه که به فنامونن میدن
0 | 0 پاسخ
ن میگوید: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
خیالی بعد است
0 | 0 پاسخ