گروه تی‌وی پلاس تصمیم دارد تمامی اتفاقات مهم فرهنگی، اجتماعی، سبک زندگی، ورزشی و هنری را در قالب ویدئوهایی پر ریتم و انرژیک برای مردم ایران تهیه و روی آنتن بفرستد تا تصویر ایرانی پر نشاط و پر امید را همانطور که شایسته نام زیبای ایران است به معرض نمایش بگذارد. ویدئوهایی که محتوای درون آنها را گزارش‌های پشت صحنه کنسرت‌ها، تئاترها، فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، اتفاقات جذاب دنیای ورزش و گفتگو با ستاره‌هایی که در تمام این زمینه‌ها تبدیل به چهره‌ای شناخته شده و پرطرفدار شده‌اند تشکیل می‌دهد.
بیش از 500 هزار بازدید روزانه در سایت پلاس رقم می‌خورد. درکنار آن کانال‌های اختصاصی تی‌وی پلاس در شبکه های مجازی هر روز تعداد آدم‌های بیشتری را با این رسانه آشنا می‌کند.
با توجه به بالا رفتن سرعت زندگی و علاقه‌مندی مردم به در جریان قرار گرفتن لحظه به لحظه اخبار و اتفاقاتی که حول زندگی، ستاره‌های محبوب و جامعه‌‌شان می‌افتد، تیراژ رسانه‌های مکتوب مانند روزنامه‌ها و مجلات به شدت نزول کرد. آنچنان که امروز تیراژ تمامی رسانه‌های مکتوب کشور در طول یک روز، به یک میلیون نسخه هم نمی‌رسد! البته معلوم نیست چند هزار نسخه از این یک میلیون تیراژ روزانه برگشت می‌خورد و بدون آنکه خریداری داشته باشد، از بین می‌رود. البته این آماری فاجعه‌بار برای جمعیت قریب به 80 میلیون نفری ایران است که کمتر از یک میلیون نفر روزانه رسانه‌های نوشتاری‌اش را دنبال می‌کنند.
البته علاقه‌ امروزه مردم به فضای مجازی را نیز باید مزید بر علت دانست، چرا که آنها به واسطه گسترش اینترنت، به سرعت در جریان تازه‌ترین اخبار و اتفاقات قرار می‌گیرند و برای همین هم هست که دیگر اقبال کمتری به رسانه‌های نوشتاری و حتی رادیوتلویزیونی نشان می‌دهند.
در این میان گروه تی‌وی پلاس با تحلیل و بررسی نقاط ضعف و قدرت رسانه‌های مجازی کشور دریافت تا به امروز هیچ رسانه تصویری‌ای در فضای مجازی ایران فعالیت نکرده است؛ بدین معنا که مخاطب از این پس به جای آنکه تنها از طریق خواندن اخبار و اتفاقات در جریان امور قرار بگیرد، این بار از یک رسانه ویدئویی اینترنتی همه چیز را دنبال کند. تی‌وی پلاس که امروز بیش از دو سال از تولدش می‌گذرد، متشکل است از تیم رسانه‌ای مجرب که سابقه‌ای بیش از 15 سال فعالیت رسانه‌ای را یدک می‌کشند؛ اعضای تحریریه تی‌وی پلاس با سال‌ها حضور در رسانه‌های درجه یک کشور از جمله روزنامه همشهری، دنیای اقتصاد، شرق، اعتماد، زندگی ایده‌آل، ملت ما، سیب‌ سبز، منزل، زندگی ایرانی و بسیاری دیگر از رسانه‌ها، در تلاش است. همانطور که در گذشته تحولات نیکویی در رسانه‌های نوشتاری ایجاد کردند، این بار رنگ و بویی تازه به فضای مجازی کشور ببخشند.
تی‌وی پلاس تا به امروز میزبان 2000 ستاره بوده است که هر کدام طرفداران خاص خودشان را دارند و مهم‌تر آنکه با توجه به علاقه‌مندیشان به نوآوری و کیفیت تی‌وی پلاس، آن را بارها و بارها در صفحات اجتماعی طرفدارانشان معرفی و آنها را تشویق به عضویت در اولین تلویزیون اینترنتی ایران می‌کنند.

تماس با ما

جهت تبلیغات در سایت پلاس با شماره 22019630 تماس حاصل نمایید.