خداحافظی زودهنگام بیرانوند از پرسپولیس؟!

۱۰ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۶۶۰۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات
علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس که در بازی امروز این تیم مقابل ذوب‌آهن روی گل سوم حریف مقصر بود، بعد از این اتفاق با شعارهایی از سوی هواداران روبرو شد و در انتهای بازی جواب آنها را داد. 
 
بیرانوند پس از این مسابقه و در جمع خبرنگاران گفت: ‹‹بازی مقابل الوحده آخرین بازی من برای پرسپولیس خواهد بود. واقعا برای هواداران متاسفم. هوادارانی که ۱۰ سال در انتظار جام بودند و آن را در خواب هم نمی‌دیدند، امروز به من می‌گویند بی‌غیرت. 
 
من بازیکن بی‌غیرت هستم و دیگر در پرسپولیس نخواهم ماند. امروز واقعا احساس کردم که دارم در آبادان بازی می‌کنم. آیا من این فصل ۸۰ درصد پول گرفتم؟ آقایان طاهری و ترکاشوند جواب دهند که من ۸۰ درصد پول گرفتم یا ۵۵ درصد؟ ››
 

سیدجلال حسینی در خصوص صحبت‌های علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس پس از پایان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن که عنوان کرده بود بعد از بازی با الوحده از این تیم جدا خواهد شد، گفت: بیرانوند یکی از بهترین گلرهای ایران است که هرگاه برای پرسپولیس یا تیم ملی بازی می‌کند، با همه وجود به میدان می‌رود، البته او پسر حساسی است و با احساس است. حالا اگر حرفی زده به خاطر عصبانیتی بوده که بعد از بازی به آن دچار شده است.

وی ادامه داد: بیرانوند گلر اول فوتبال ایران و تیم ملی است و همه هواداران پرسپولیس او را دوست دارند. هیچ کسی تلاش‌های بیرانوند را از یاد نخواهد برد و همه می‌دانند که او زحمات زیادی برای پرسپولیس و تیم ملی کشیده است.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: حرف‌هایی که بیرانوند بعد از بازی زد به خاطر عصبانیت و از روی احساس بود، او به خاطر اتفاقاتی که افتاده بود خیلی ناراحت و عصبانی بود، اما من که با او صحبت کردم او هم آرام‌تر شده بود و مطمئناً با همه وجود در کنار پرسپولیس خواهد بود. حضور بیرانوند یک نقطه قوت برای تیم ما به حساب می‌آید.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین