قتل جنین در دستشویی خانه/ مادر، قتل را به گردن شوهر صیغه‌ای‌اش انداخت

۱۴ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۳۵۷۷۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

28 اسفند سال گذشته، مأموران یکی از بیمارستان‌های مشهد درتماس با بازپرس کشیک قتل، از مرگ مشکوک نوزادی خبر دادند.
به‌دنبال این خبر بازپرس کاظم میرزایی و تیم بررسی صحنه جرم وارد عمل شدند.
مادر نوزاد در بازجویی‌ها گفت: «سال گذشته از همسر اولم جدا شدم اما در زمان عده رجوع کردم و در همان زمان از همسرم باردار شدم. آن موقع نمی‌دانستم این اتفاق افتاده است و چون بازهم با هم اختلاف پیدا کردیم بدون آنکه به دادگاه مراجعه کنیم از هم جدا شدیم. بعد از مدتی به عقد موقت مردی به نام سروش درآمدم. چند وقتی از ازدواج موقت‌مان گذشته بود که متوجه شدم باردار هستم اما به سروش حرفی نزدم. تا اینکه امروز حالم بد شد و متوجه شدم وقت زایمان است. به همین دلیل به دستشویی خانه رفتم. بعد از زایمان، با قیچی بند ناف بچه را بریدم و با همان قیچی پسرم را کشتم. شوهرم که از تأخیر من نگران شده بود به سراغم آمد و بعد هم همراه مادرشوهرم مرا به بیمارستان انتقال دادند.»
از سوی دیگر به‌دنبال اظهارات عجیب زن جوان، بازپرس که مشکوک شده بود به تحقیقات تخصصی ترادامه داد. اما این بار زن جوان مدعی شد که همسر صیغه‌ای‌اش مرتکب جنایت شده است: «بعد از زایمان از هوش رفتم، وقتی به هوش آمدم سروش را دیدم که با قیچی بچه‌ام را کشته است. بعد از قتل، مادرشوهرم به من گفت قتل را به گردن بگیرم تا آنها بتوانند از شوهرم رضایت بگیرند.»
باتوجه به اظهارات ضدونقیض زن جوان؛ سروش بازداشت شد اما در تحقیقات منکر قتل شد و گفت: «زمانی که از همسرم خبری نشد نگران شده و به سرویس بهداشتی رفتم. آنجا بود که همسرم را دیدم با قیچی بچه را کشته و خونریزی شدید دارد. باتوجه به وخامت حالش او را به بیمارستان منتقل کردیم.»
بدین ترتیب بازپرس جنایی مشهد دستور بازداشت سروش و زن جوان را صادر کرد و تحقیقات برای افشای رازجنایت ادامه دارد.

 

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
پیام میگوید: ۱ تیر ۱۳۹۶
بابا مردم دیوانه شدن.یکی خانواده اش رو می کشهِ دیگری جسد ادما رو تیکه تیکه میکنه میبره جنگل حیوونا گشنه نمونن.اونکی با تبر به بنده خدا شوهره مردم حمله می کنه.فقط خدا به دادمون برسه.همین
5 | 0 پاسخ