قتل وحشیانه زن اول در چاه فاضلاب بخاطر ترس لو رفتن ازدواج دوم + عکس قاتل و مقتول

۱۲ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۱۲۵۵۸ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

مدیر یک مدرسه ابتدایی در روستای آرباستان لاهیجان برای پنهان ماندن راز ازدواج دومش همسرش را به طرز هولناکی به قتل رساند.
 زن جوان 3 روز در چاه فاضلاب مدرسه زنده بود و هربار شوهرخیانتکارش را می دید التماس می کرد زنده بماند اما مرد مرتب در چاه آب می ریخت تا او خفه شود.
75 روز پیش مردی که مدیر یک مدرسه ابتدایی در روستای آرباستان بود به پلیس آگاهی لاهیجان مراجعه کرد و ادعا کرد همسرجوانش آخرین بار خانه اش را برای خرید ترک کرده و دیگر بازنگشته است.
وقتی با دستور بازپرس دادسرای لاهیجان تیمی در دایره گمشدگان پلیس آگاهی وارد عمل شد تا ردی از زن گمشده به نام فریبا به دست آورد تجسس ها نشان داد این زوج هردو از اهالی دیوشل لنگرود هستند و شوهر فریبا مدیر سرشناسی در محدوده لاهیجان است و اسم ورسمی دارد.
درحالیکه هیچ کس اطلاعی از سرنوشت زن جوان نداشت و پسر نوجوان آنها نیز نمی دانست چه اتفاقی برای مادرش رخ داده است پلیس به رفتارهای مرموز مدیر مدرسه شک کرد و با تحت نظر قرار دادن وی و ردیابی های مخابراتی به ردپای زن جوانی در زندگی این زوج دست یافت.
شوهر فریبا که تصور نمی کرد راز زن دومش فاش شود وقتی دید پلیس به رابطه عاشقانه او با زن دیگری پی برده است پذیرفت که پنهانی ازدواج کرده و اصرار کرد این ازدواج ربطی به ناپدید شدن فریبا نداشته و او اطلاعی از وجود هوو در زندگی اش نداشته است.
با وجود ادعای بی گناهی مدیر مدرسه ماموران به تحقیقات بیشتر پرداختند و به تناقض گویی های زیادی برخوردند و این درحالی بود که تجسس ها نشان می داد این مرد آخرین کسی بوده که فریبا را دیده است.
72روز بعد از گمشدن فریبا شوهردوزنه اش که می دید پلیس شک ندارد او قاتل است پرده از یک جنایت مخوف و سنگدلانه برداشت.
این مرد گفت:فریبا بعد از 3 سال فهمیده بود من زن دوم دارم و تهدیدم کرد لو می دهد از آبروریزی ترسیده بودم او خواست به خانوادش بگوید دست به کار شدم به بهانه حرف زدن او را به مدرسه بردم هیچ کس نبود و فریبا نمی توانست فکر کند که بخواهم در مدرسه او را به قتل برسانم ابتدا با خوراندن آبمیوه مسموم بی هوشش کردم بعد با سیم دست و پایش را بستم و صورتش را با پلاستیک پوشاندم.
وی افزود: در حالیکه زنده بود او را داخل چاه توالت انداختم از آنجاییکه چاه آب کمی داشت برای خفه شدن فریبا رویش اب ریختم تصورم این بود آنجا خفه شده و برای همیشه مدفون می شود تا سه روز به او سر می زدم هنوز زنده بود و با ناله از من کمک می خواست و مدام التماس می کرد تا زنده بماند مرتب آب می ریختم تا خفه شود وقتی دیدم نمی شود با بلوک به سرش کوبیدم ودیدم دیگر نفس آخر را کشید و تمام کرد اصلا تصور نمی کردم پلیس بتواند دستگیرم کند و زن دومم نیز در جریان این قتل بود.
با اعتراف وحشتناک این مرد ماموران بلافاصله به مدرسه مراجعه کردند و جسد فریبا را از داخل چاه توالت مدرسه بیرون کشیدند و دیدند مطابقت کاملی با اقرار شوهرش دارد.
بنابه این گزارش،هووی فریبا نیز با اتهام اختفای عدله جرم و پنهان کاری از یک قتل در بازداشت است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. 

داغ ترین ها

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
سعيد.م. میگوید: ۱۷ مهر ۱۳۹۵
اين نامرد از داعش هم كثيف تر هست.تف به معرفتت....خدا لعنتت كنه
18 | 9 پاسخ
مهمان میگوید: ۳۰ مهر ۱۳۹۵
وای خدای من مگه همچین چیزی ممکنه یه ادم عادی یه همچین کاری با زن خودش بکنه پناه بر خدا از شر ادمای ملعون
16 | 12 پاسخ
امیرسام میگوید: ۳ آبان ۱۳۹۵
حیف نیست همچین خانم های محترمی گیر همچین آدمهای بی غیرت و بد ذات و بی معرفت و داعشی بشن واقعا که
14 | 13 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۹ آبان ۱۳۹۵
خدا لعنتش کنه چطور تونسته این کارو بکنه این آدم نیست از حیوون هم پست تره
11 | 8 پاسخ
علی حسین میگوید: ۲۹ آذر ۱۳۹۵
اینو هم باید ۳ روز زجر داد بعد کشت.
4 | 3 پاسخ