علی کریمی با انتشار یک عکس سیاسی معنادار اینستاگرام را ترکاند، رضا گلزار با عکس علی کریمی/ اینستاپلاس تقدیم می کند

۲۸ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۲۱۸۳۳ دانلود ویدئو ۹

نظرات (9)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
علي میگوید: ۲۸ مهر ۱۳۹۵
سلام . با تمام احترام ولي اقاي محمد رضا گلزار سوپرستار و محبوب دل ما نيستن كه به ايشون سوپراستار مي گيد و در اصل بايد به اقاي حسيني اين صفت رو مي داديد . هر چند كه كلمه ي سوپراستار كوچك تر و حقير تر از ان هست كه به اسطوره و بزرگوار شهاب حسيني بگيم .
83 | 29 پاسخ
پاسخ مهمان : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
من عاشق محمد گلزارم
سایت خبری گلزاریا برای محمدرضا گلزار میگوید: ۲ آبان ۱۳۹۵
با سلام محمدرضا گلزار تنها سوپر استار خوب ما ایرانیها هستند ... برای سوپر استار بودن محبوب دلها بودن شرط اول هست .. ایشون با بازی خوب و رفتار خوبشون همونطور که شما هم بهشون شناخت دارید طرفداران بی شماری دارند . حالا فکر نکنید چون گلزاریا هستیم اینو می گیم .. تو این ده سال طرفداری چیزهای زیادی دیدیم .. شان محمدرضا گلزار با انتقاد های مغرضانه و حسادتهای بچه گانه پایین نمیاد ..
29 | 76 پاسخ
ناشناس میگوید: ۵ آبان ۱۳۹۵
علي جان صد در صد باهات موافقم !!!
65 | 22 پاسخ
مهمان میگوید: ۸ آبان ۱۳۹۵
فقط شهاب سوپراستاره.فقططططططططط لایک علی.
62 | 20 پاسخ
مهمان میگوید: ۱ آذر ۱۳۹۵
فقط شهاب حسینی
30 | 12 پاسخ
نسیم میگوید: ۱ آذر ۱۳۹۵
جفتشون خوبن حالا چرا دعوا میکنید،عطاران و گلزار پرفروش تریناند،شهاب حسینی عزیز هم خیلی دوست داشتنیه و همچنین یک هنرمند تکنیکی و حرفه ای!نمیشه منکر این شد که گلزار هم چهره زیبایی داره و هم چهرش جذابه و هم اینکه چهره خاصی داره که مخصوص به خودشه و تکراری نیست،ولی با این حال خیلی بچگانس که بگیم فقط به خاطر چهرشه که ملت 16سال تموم چند ساعت از وقتشونو تلف میکنند و میان سینما تا فیلماشو ببین،حتما چیزای دیگه ای هم هست که ایشونو اینقدر محبوب کرده،مثل بی ادعا بودنشون و اینکه برخلاف جو موجود تو سینما الکی ادای روشنفکری در نمیاره و همرنگ مردمه،همچنین یک غرور و جذبه مردونه داره که یه جورایی دست نیافتنیش کرده،خب استعدادش تو موسیقی و نوازندگی و ورزش هم قطعا بی تاثیر نیست!
14 | 29 پاسخ
علی میگوید: ۷ دی ۱۳۹۵
گلزار در حدی نیست که اونو با شهاب حسینی مقایسه کنید، شهاب حسینی از هرلحاظ سرتره
4 | 4 پاسخ
سینا میگوید: ۸ دی ۱۳۹۵
گلزار کلاً تو فیلمه، این بشر چه زمانی که فیلم بازی میکنه تو فیلمه چه زمانی که داخل مردم هستش تو فیلمه. احساس میکنه کل مردم دارن براش میمیرن!!!!
3 | 3 پاسخ