پارس آنلاین

علی کریمی با انتشار یک عکس سیاسی معنادار اینستاگرام را ترکاند، رضا گلزار با عکس علی کریمی/ اینستاپلاس تقدیم می کند

240 × 135
480 × 270
569 × 320
640 × 360
ورزش ۲۸۰شهاب حسینی ۱۷۹محمدرضا گلزار ۱۳۹محمدرضا شریفی نیا ۵۲اصغر فرهادی ۷۸اینستاگرام ۴۲۱علی کریمی ۹۱پرویز پرستویی ۷۸اسکار ۲۸مهران رجبی ۱۱فروشنده ۲۹دادکان ۲اینستاگردی ۱۶اینستاپلاس ۱۸سید محمد خاتمی ۲پارادایس ۳

دیدگاه ها (۶)

سلام . با تمام احترام ولي اقاي محمد رضا گلزار سوپرستار و محبوب دل ما نيستن كه به ايشون سوپراستار مي گيد و در اصل بايد به اقاي حسيني اين صفت رو مي داديد . هر چند كه كلمه ي سوپراستار كوچك تر و حقير تر از ان هست كه به اسطوره و بزرگوار شهاب حسيني بگيم .

  • سایت خبری گلزاریا برای محمدرضا گلزار
  • ۲ آبان ۱۳۹۵
  • پاسخ
  • 63

با سلام محمدرضا گلزار تنها سوپر استار خوب ما ایرانیها هستند ... برای سوپر استار بودن محبوب دلها بودن شرط اول هست .. ایشون با بازی خوب و رفتار خوبشون همونطور که شما هم بهشون شناخت دارید طرفداران بی شماری دارند . حالا فکر نکنید چون گلزاریا هستیم اینو می گیم .. تو این ده سال طرفداری چیزهای زیادی دیدیم .. شان محمدرضا گلزار با انتقاد های مغرضانه و حسادتهای بچه گانه پایین نمیاد ..

علي جان صد در صد باهات موافقم !!!

فقط شهاب سوپراستاره.فقططططططططط لایک علی.

فقط شهاب حسینی

جفتشون خوبن حالا چرا دعوا میکنید،عطاران و گلزار پرفروش تریناند،شهاب حسینی عزیز هم خیلی دوست داشتنیه و همچنین یک هنرمند تکنیکی و حرفه ای!نمیشه منکر این شد که گلزار هم چهره زیبایی داره و هم چهرش جذابه و هم اینکه چهره خاصی داره که مخصوص به خودشه و تکراری نیست،ولی با این حال خیلی بچگانس که بگیم فقط به خاطر چهرشه که ملت 16سال تموم چند ساعت از وقتشونو تلف میکنند و میان سینما تا فیلماشو ببین،حتما چیزای دیگه ای هم هست که ایشونو اینقدر محبوب کرده،مثل بی ادعا بودنشون و اینکه برخلاف جو موجود تو سینما الکی ادای روشنفکری در نمیاره و همرنگ مردمه،همچنین یک غرور و جذبه مردونه داره که یه جورایی دست نیافتنیش کرده،خب استعدادش تو موسیقی و نوازندگی و ورزش هم قطعا بی تاثیر نیست!

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.