مجتبی محرمی:نمی دانم چرا دخترم را اینقدر بازداشت می کنند؟/فکر می کردم سی و پنج سالگی می میرم+ویدیو

۱۸ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۳۶۲۶۳ دانلود ویدئو ۶
توضیحات

مجتبی محرمی اسطوره فوتبال ایران که امروز چهاردهم شهریورماه 95 برای طی دوران نقاهتش به یک آسایشگاه منتقل شد، روبروی دوربین های تی وی پلاس نشست تا هم از آخرین وضعیت جسمانی اش برایمان بگوید هم درباره فوتبال، پرسپولیس و برای اولین بار راجع به دخترش برایمان بگوید. 

این اولین گفتگوی مجتبی محرمی بعد از بستری شدن در یک آسایشگاه است.  

ورزش

نظرات (6)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
سلامت باشی قهرمان
30 | 24 پاسخ
شهاب میگوید: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
لطفا عبارت" اسطوره فوتبال ایران" را به "اسطوره فوتبال باشگاه پرسپولیس "تغییر بدهید . در فوتبال ایران اسطوره های زیادی داریم که ایشان در آن لیست جایی ندارد. نباید به اسطوره های واقعی توهین شود.
26 | 30 پاسخ
Armin میگوید: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
احسان جان مرسی.. جای مجتبی محرمی عزیز وشماره 8 هایی که زود فراموش شدن رو نیمکت پرسپولیس خالیه.
30 | 30 پاسخ
پاسخ araz : ۱۸ مهر ۱۳۹۵
حتما بازیکنهایه استقلال اسطوره های ایران هستن آره؟ خخخخخخخخخخخ
مرتضی میگوید: ۲۰ مهر ۱۳۹۵
اقا شهاب منظورشون اینه که امثال منصوریان و فرهاد مجیدی که کلا روهم 50 تا بازی ملی ندارن اسطوره ایرانن ولی امثال احمد عابدزاده علی کریمی علی دایی مجتبی محرمی کریم باقری مهدی مهدوی کیا علی پروین واسه تیم ملی هیچ زحمتی نکشیدن و فقط اسطوره باشگاه پرسپولیسن>>>راستی از انگلیس چه خبر شهاب جان؟؟؟؟؟؟
21 | 16 پاسخ
saeed میگوید: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
بنام خدا///این نظر 90درصد اهالی فوتباله که عین مجتبی محرمی 100 سالی 2تا در نمیاد///اسطوره ایی بی بدیل//فقط یه سری بچه زیر سن که سنشون قد نمیده میتونن اقا محرمی رو اسطوره ندونند// پا چپی که در واقع پا راسته و اینو خیلی ها نمی دونند و چون دو پای بینظیری بود و سمت چپ زیاد بازی میکرد همه خیال میکردند پا چپه در صورتیکه مادرزاد پا راسته//بازیکن اسطوره ائی و متعصب و با غیرت که در تمام پست ها در زمین فوتبال بازی میکرد و می درخشید
2 | 0 پاسخ