تعرض دو جوان ۱۸ساله به یک پسر نوجوان در قرچک/ متهمان نپذیرفتند،‌ اما فیلم تجاوز موجود است!

۲۳ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ۲۸۱۰۵۸ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

دو پسر ١٨ ساله که متهمند پسری نوجوان را با تهدید قمه و ضرب و شتم به خانه‌ای کشانده و مورد تعرض قرار داده‌اند، در حالی در بازجویی‌ها منکر اتهام خود شدند که فیلم لحظه تعرض در گوشی یکی از آنها کشف شده است. به گفته شاکی، متهمان با گرفتن فیلم از لحظه تعرض، قصد داشتند نیت خود را بارها با او تکرار کنند.
رسیدگی به این پرونده از ١٤ خرداد امسال با مراجعه شاكی به كلانتری قرچك تهران آغاز شد.
او به كارآگاهان گفت: «امروز در حالی كه داشتم از مدرسه برمی‌گشتم، سعید (یكی از متهمان) جلویم را گرفت و به این بهانه كه با یكی از بچه‌های مدرسه دعوا كرده‌ام، من را مورد ضرب و شتم قرار داد و كیفم را زیر و رو كرد. بعد گفت باید كمكش كنم تا چند تا كپسول گاز را به خانه‌ای در همان نزدیكی ببرد. اول مخالفت كردم اما او با قمه تهدیدم كرد. در ادامه هم یكی از دوستانش به نام حمید به او اضافه شد و دو نفری قمه را كنار پهلویم گذاشتند و مرا به خانه‌ای بردند. آنجا فهمیدم كه حمل كپسول‌ها بهانه‌ای بیش نبوده و آنها می‌خواهند به من تعرض كنند. مقاومت كردم اما آنها با ضرب و شتم شدید، مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و سعید از این اقدام فیلم گرفت. تهدیدم كرد اگر به كسی بگویم، فیلم را پخش می‌كند و هر بار كه بخواهند باید به نیت‌شان عمل كنم. مرگ را جلوی چشمانم دیده و به آن راضی شده بودم. دست آخر هم موهای پشت سرم را با تیغ زدند. وقتی به خانه برگشتم، آنقدر شكسته و خجالت‌زده بودم كه پدرم شك كرد. وقتی ماجرا را برایش تعریف كردم، گفت باید به پلیس مراجعه كنیم.»
با ثبت شكایت، تیمی از كارآگاهان به سرعت وارد عمل شده و هر دو عامل تعرض را دستگیر كردند. سعید در بازجویی‌ها منكر جرم خود شد و به كارآگاهان گفت: «آن روز شاكی می‌دانست كه می‌خواهم به او تعرض كنم و خودش همراهم آمد. من چاقویی پشت لباسم داشتم كه شاكی با دیدن آن ترسید و فكر كرد می‌خواهم آسیبی به او برسانم.»
انكار سعید در حالی بود كه متهم دیگر (حمید) به وقوع حادثه با نقشه قبلی اعتراف كرد و گفت: «روز حادثه، سعید دنبالم آمد و گفت با شاكی اختلاف دارد و می‌خواهد به او آزار برساند و من باید از این صحنه فیلم بگیرم. همان موقع یادم آمد كه دامادمان در خانه‌اش نیست برای همین كلید خانه او را به سعید دادم و همراهش رفتم. به بهانه اینكه باید چند كپسول حمل كنیم، شاكی را به خانه دامادمان كشاندیم اما من پشت در ایستادم و داخل نرفتم. چند لحظه بعد صداهایی شنیدم. سریع داخل رفتم دیدم شاكی می‌گوید كه مورد تعرض قرار گرفته. من هیچ كاری با شاكی انجام ندادم و بی‌گناهم.»
با ثبت اعتراف متهمان، كیفرخواست پرونده با موضوع اتهامی «تهدید و ارعاب و آدم ربایی» صادر شد و برای رسیدگی در اختیار دادگاه كیفری استان تهران قرار گرفت.

اجتماعی

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
سیاوش میگوید: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
اعدام با بدترین شکل
37 | 25 پاسخ
حمید میگوید: ۱۴ آبان ۱۳۹۵
باید اعدام شوند
23 | 17 پاسخ