خودکشی 2 دختر در اعتراض به رفتارهای خانواده هایشان

۲۴ / ۰۵ / ۱۳۹۵ ۱۲۹۷۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

ساعت 17:20 دقیقه شنبه 23 مرداد ماجرای سقوط مرگبار 2 دختر 15 ساله از طبقه پنجم ساختمانی در غرب تهران به بازپرس مرادی در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد.
همین کافی بود تا بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به محل حادثه در جنت آباد جنوبی خیابان لاله غربی خیابان جهاد اکبر کوچه نهم حاضر شدند.
تیم های ویژه با حضور در صحنه جرم با جسد 2 دختر نوجوان به نام های شیما و آتنا که ساعت 16 از طبقه پنجم ساختمان به پایین سقوط کرده بودند روبرو شدند.
در تحقیقات ابتدایی مشخص شد که یکی از دختران ساکن ساختمان 5 طبقه است و دیگری که از دوستان وی بوده با حضور در خانه دوستش تصمیم به خودکشی گرفته اند.
تیم پزشکی قانونی در محل با بررسی جسد 2 دختر پی برد که شیما و آتنا قبل از پریدن با جسم نوک تیزی اقدام به خودزنی های عمیقی روی دستانشان کرده و سپس خود را به پایین پرت کرده اند.
در ادامه تحقیقات 2 دست نوشته شیما و آتنا به دست آمد که در آن به سخت گیری ها و رفتارهای خانواده شان اعتراض کرده و انگیزه خودکشی شان را بدرفتاری خانواده هایشان مطرح کرده بودند.
بنا به این گزارش، بازپرس مرادی در این مرحله دستور بررسی گوشی موبایل،کامپیوتر و دفترچه خاطرات این 2 دختر را صادر کرده و دست نوشته ها در اختیار کارشناسان خط قرار گرفته تا ابهامات موجود در پرونده هدف تحقیق قرار بگیرد

اجتماعی

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
رومینا میگوید: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
یعنی هر کی باهاش بد رفتاری شد باید خودکشی کن؟؟؟ بعنی الان منم شرایط‌ اونارو دارم باید خودشکی کنم؟؟؟؟
18 | 20 پاسخ