سرقت وحشیانه از صرافی به صرف قمه و کلاشینکف+فیلم

۰۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۲۸۲۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

دزدان مسلح با در دست داشتن قمه و کلاشینکف پای در یک صرافی گذاشتند و سناریوی سرقت شان را در برابر دوربین مداربسته کلید زدند. 
این سرقت مسلحانه ساعت 13:30 دقیقه پنج شنبه 28 بهمن ماه سال رخ داد که 2 سارق با در دست داشتن قمه و اسلحه کلاشینکف پای در یک صرافی نزدیک میدان فردوسی در خیابان تقوی شدند.
3 مرد داخل صرافی سرگرم کار بودند که با دیدن این صحنه شوکه شدند که دزدان مسلح که نقاب به صورت داشتند ابتدا با صدای بلند از 3 مرد داخل صرافی می خواهند که روی زمین بخوابند که در این لحظه سعید که صاحب صرافی بود صندلی چرخ داری را به سمت مسیر ورودی پشت میز کار همکارانش می گذارد که مانع کار دزدان شود.
سارق اسلحه به دست در این صحنه اقدام به تیراندازی به پای سعید می کند و همدست دزد مسلح در حالیکه کیف مشکی به دست داشت به سختی خود را پشت میز کار صرافی می رساند و اقدام به برداشتن 65 هزار یورو می کند.
دزدان در ادامه قصد سرقت از گاو صندوق صرافی را داشتند که برای اجرای نقشه شان یک گلوله دیگر به سمت دیوار مغازه شلیک می کنند اما صندلی جلو مسیر ورودی به پشت میز جلوی سرعت کار دزدان را می گیرد.
سارقان مسلح در گام بعدی وقتی می بینند زمان زیادی را از دست دادند قصد فرار داشتند که متوجه یک بسته دلار روی زمین می شوند و با برداشتن آن به سرعت پا به فرار می گذارند.
دزدان با سرقت 65 میلیون تومان از صرافی سوار بر خودروری پرایدی پا به فرار می گذارند.
ماموران پلیس  آگاهی تهران با تحقیقات پلیسی پس از 48 ساعت موفق به شناسایی متهمان می شوند مخفیگاه آنها در شهر کوهدشت ردزنی می شود.
ماموران با هماهنگی ماموران پلیس لرستان در عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری متهمان می شوند و در تحقیقات مشخص شد که دزدان اسلحه کلاشینکف را ناپدید کرده اند.
در ادامه تحقیقات مشخص شد که سارقان سابقه دار و خودروی پراید را نیز چند روز قبل از اجرای نقشه شان سرقت کرده اند.
بنا به این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس نصرتی از شعبه یکم دادسرای ناحیه 34 در اختیار ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین