آزار و اذیت ۱۱کارگر افغانی به پسر نوجوان ایرانی باعث مرگش شد

۲۲ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ۴۹۰۵۰ دانلود ویدئو ۱۵
توضیحات

یک کودک کار توسط ۱۱ کارگر افغان ربوده شد و به قتل رسید. این جنایت در پی تجاوز دسته‌جمعی رقم خورد و تاکنون ۱۰ نفر از متهمان دستگیر شده‌اند
در تماس تلفنی فردی ناشناس با مرکز فوریت‌های پلیسی از وقوع یک جنایت پرده برداشت. این مرد آدرس ساختمانی نیمه‌کاره در منطقه پردیس را داد و اعلام کرد در زیرزمین آنجا جنازه یک پسربچه رها شده است.
دقایقی بعد ماموران کلانتری ۲۰۷ تهران به محل اعلام‌شده رفتند و در زیرزمین با دنبال کردن ردی از خون به یک تیرک چوبی رسیدند که جنازه پسری نوجوان به آن بسته شده بود. آنها قبل از هر اقدامی بازپرس ویژه قتل را از ماجرا باخبر کردند و به دستور او تیمی از کارآگاهان جنایی موظف به تحقیق در این رابطه شدند.
کارآگاهان از زیرزمین مخوف چند لباس زنانه پیدا کردند و در برابر این احتمال قرار گرفتند که شاید این پسر نوجوان تنها قربانی نباشد و افراد دیگری نیز در این محل به کام مرگ کشانده شده باشند، البته جست‌وجوهای مقدماتی در این زمینه به کشف جسدی دیگر منجر نشد.
افسران جنایی در گام بعدی فهمیدند نگهبان این ساختمان نیمه‌کاره مردی افغان به نام غدیر است که فراری شده. به این ترتیب تلاش‌ها برای دستگیری وی آغاز شد. همزمان با این اتفاق کارآگاهان هویت قربانی را نیز فاش کردند و فهمیدند او نوجوان ۱۵ ساله‌ای به نام سعید است.
پدر سعید چهار روز قبل گم شدن او را به پلیس گزارش داده و تحقیقاتی نیز برای یافتن وی صورت گرفته بود. کارآگاهان در حالی به بازجویی از پدر سعید پرداختند که خود این مرد نیز از طریق یک تماس تلفنی ناشناس در جریان کشف جسد فرزندش قرار گرفته بود. او به ماموران گفت: «به خاطر مشکلات مالی پسرم به من در تامین هزینه‌های زندگی کمک می‌کرد و معمولا هر روز وقتی از دبیرستان به خانه برمی‌گشت، بساطش را برمی‌داشت و در خیابان‌ها سبزی می‌فروخت.
هیچ‌وقت هم مشکلی پیش نیامده بود تا اینکه سه‌شنبه‌شب هر چه منتظر شدیم، سعید به خانه برنگشت. برای همین از پلیس و بسیج کمک خواستیم و ماموران دنبال پسرم گشتند، ولی نتوانستند او را پیدا کنند و از آن به بعد از سعید خبری نبود تا اینکه فردی با تلفن همراهم تماس گرفت و با دادن نشانی ساختمان نیمه‌کاره گفت جسد سعید آنجاست.»
کارآگاهان در ادامه تحقیقات‌شان فهمیدند همان شامگاه سه‌شنبه فردی سعید را مشاهده کرده و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود. او به ماموران گفته بود پسر نوجوان را در حال مشاجره با چند مرد افغان دیده و مشاهده کرده است افاغنه او را به زور به ساختمانی نیمه‌کاره بردند، اما ماموران ساختمان موردنظر را اشتباه گرفتند و به مکانی دیگر رفتند.
آنها چند افغان را نیز بازداشت کردند اما چون مدرکی علیه‌شان وجود نداشت، آنها را آزاد کردند. با افشای این موضوع، شاهد حادثه بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و اطلاعاتی را به پلیس ارایه داد که به سرنخی برای دستگیری متهمان تبدیل شد و کارآگاهان در دو روز گذشته توانستند ۱۰ نفر را در این خصوص دستگیر کنند، اما از غدیر ردپایی به دست نیامد. این ۱۰ افغان که از کارگران غیرمجاز هستند، در بازجویی‌ها اعتراف کردند پسر نوجوان را به قصد تعرض ربودند و دسته‌جمعی به وی تجاوز کردند و این پسر ناگهان از حال رفت و فوت شد. متهمان ادعا کردند جسد را در یک پتو پیچیدند و در زیرزمین خانه پنهان کردند.
در همین حال متخصصان پزشکی قانونی با انجام معاینه و آزمایش‌های تخصصی علت مرگ سعید را تجاوز دسته‌جمعی اعلام کردند. بنا بر این گزارش در حال حاضر تلاش‌ها برای دستگیری غدیر در حالی ادامه دارد که بازجویی‌ها از ۱۰ متهم دیگر هنوز به پایان نرسیده است و با توجه به البسه کشف‌شده در قتلگاه این احتمال که زنانی نیز قربانی جنایت‌های این گروه شده باشند، پابرجاست

داغ ترین ها

نظرات (14)

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
بی نام میگوید: ۲۲ آذر ۱۳۹۵
هر ده نفر باید اعدام شوند.
26 | 7
چی بگم؟ میگوید: ۲۲ آذر ۱۳۹۵
ای داد بیداد.امان و فغان از این روزگار
8 | 8
مهمان میگوید: ۲۲ آذر ۱۳۹۵
هنه این آشغالها باید اعدام بشن
12 | 7
مهمان میگوید: ۲۲ آذر ۱۳۹۵
اعدام کمه برای این بی صفت های جنایتکار
21 | 6
هستی میگوید: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
تاکی باید مردم تقاص ناکارآمدی نیروهای بی مسئولیت پلیس رو پس بدند چرا وقتی یک نفر اطلاع داد جدی پیگیر نشدند شاید این بچه نجات پیدا می کرد
12 | 6
مجید میگوید: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
تا کی باید برخورد جدی با این مهاجران غیرقانونی صورت نگیره . اینقدر بی ناموس شدیم
15 | 7
استقلال میگوید: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
انهارا سنگسارکنن
14 | 8
مهمان میگوید: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
مسئولین یک فکراساسی برای این مهم
11 | 7
مهمان میگوید: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
بیچاره خانواده پسره.
12 | 8
مهمان میگوید: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
بابت این فاجعه باید عزای عمومی اعلام م شود. واقعا شرف و آبروی ایرانی چگونه لگدمال می شود.
12 | 8
علی محمدی میگوید: ۲۷ آذر ۱۳۹۵
باید این افغانها را باید با چاقو ریزهریزه کند
7 | 5
احمد میگوید: ۱۲ دی ۱۳۹۵
این افغانی ها معضل بزرگی هستند تو جامعه ایران. واقعا غده سرطان هستند.
4 | 2
مهمان میگوید: ۱۳ تیر ۱۳۹۶
دلواپسان وگروهایی که درهمجا به مردم زورمیگن کجاهستند غیرت مسولان کجا رفته باید همه رااعدام کنند
3 | 0
مردم میگوید: ۲۱ تیر ۱۳۹۶
خدا ریشه این افغانی ها را توی ایران بکند .باعث فقر وبدبختی وبی کاری جوانان شده اند واکثر این افغانیها توی کار فساد اخلاقی قاچاق مواد مخدروخلافهای متعدد دیگر هستندوتعدادی از انها هم مزدور هستند و در قبال پول دست به همه کاری می زنند
4 | 0
معصومه میگوید: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
واقعا متاسفم واسه همچین ادمایی ک روی زمین داریم
3 | 0