ماراتن داغ محمد علیزاده و مرتضی پاشایی/ رقابت تنگاتنگ ستاره های ماه عسل در مرحله دوم تاپ تن تی وی پلاس/ حذف خواننده های سرشناس در مرحله اول

۲۳ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۹۶۰۰ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

ماه عسل 96 با اجرای احسان علیخانی و تیتراژهایی با صدای محمد علیزاده و سینا شعبانخانی در شب های ماه رمضان روی آنتن تلویزیون می رود و مثل  گذشته با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شده است. 

حالا اما تی وی پلاس در نظر دارد از میان تیتراژهای سال های اخیر این برنامه، یکی شان را با آرای شما به عنوان بهترین تیتراژ ماه عسل در طول این سال ها انتخاب کند. 

برای رای دادن به بهترین تیتراژ ماه عسل و خواننده محبوب تان فقط آرای ثبت شده در کانال تلگرام تی وی پلاس محسوب خواهد شد. آدرس کانال تلگرام تی وی پلاس : @TVPLUSS
در اولین دور این رقابت داغ، 4نفر از بهترین خواننده های ماه عسل حذف ناباورانه ای داشتند.از بین ده کاندیدا، امیرعلی بهادری، سینا شعبانخانی، احسان خواجه امیری و بنیامین بهادری حذف شدند و رقابت تنگاتنگی بر سر اول شدن بین مرتضی پاشایی و محمد علیزاده است. تنها 24 ساعت فرصت دارید تا به خواننده محبوب تان رای بدهید و از این جمع، چهار خواننده به دور بعدی راه پیدا خواهند کرد. 

تلویزیون

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
هوادار میگوید: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶
فقط محمد
2 | 4 پاسخ
فرشته فراهانی میگوید: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
مرتضی پاشایی
2 | 0 پاسخ