فیلم لحظه سرقت خودپرداز با پیکان وانت در ونک / 7 تبهکار تحت تعقیب هستند

توضیحات

مدیر مرکز موسیقی که دستگاه خودپرداز از ساختمانش به سرقت  رفته است در گفتگویی گفت: سارقان 7 نفر بودند که شبانه ابتدا با یکدستگاه خودروی آزرا به ­مقابل موسسه مراجعه کردند و با بررسی موقعیت محل، یک دستگاه وانت پیکان سرقتی را به مقابل ساختمان آوردند.
وی ادامه داد:­ سارقان با صورت های پوشیده بعد از ناکام ماندن برای ورود از در اصلی موسسه به ناچار با دیلم قفل در دیگری را شکستند و خود را به خود پرداز رساندند.
وی افزود:دو نفر از سارقان خود پردازیک تنی را که حاوی 67 میلیون تومان وجه نقد بود تا بیرون در انتقال دادند و در نهایت ساعت 4 و نیم صبح سوار بر وانت و سرقت کردند.
مدیر مرکز موسیقی در خصوص علت قطع بودن دزدگیرها در شب حادثه  اظهار داشت:دزدگیر بصورت خودکار ساعت 12 شب فعال می شود اما بدلیل تراکم کاری پایان سال تا زمان بیشتری در ساختمان حضور داشتیم و آن را قطع کرده بودیم اما متاسفانه هنگام خروج فراموش کردیم دوباره فعالش کنیم.
وی گفت:دستگاه خودپرداز به اصرار خانواده یکی از هنرآموزان در مجموعه قرار گرفته بود و هزینه اجاره ای بابت آن به بانک مربوطه پرداخت نمی کردیم.
وی با اشاره به تحویل تمامی فیلم های ضبط شده دوربین های مدر بسته به ماموران پلیس اگاهی ابراز امیدواری کرد تا سارقان هرچه زودتر شناسایی و دستگیر شوند

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین