حضور سلبریتی های سرشناس در ویدئوی تبلیغاتی گلکسی اس 9 برای مراسم اسکار+فیلم

توضیحات

این تبلیغ 60 ثانیه ای با دو زن شروع می شود که به دنبال انجام تجربه ای جدید با موبایلشان هستند اما نمی داند از کجا باید شروع کنند. برای پاسخ به این سوال سلبریتی ها دست به کار می شوند و ابتدا Issa Rae با اشاره به مجموعه «حوادث ناگوار یک دختر سیاه بی دست و پا» از آنها می خواهد دست به کاری عجیب بزنند.

پس از آن Constance Wu ستاره فیلم های «آسیایی های ثروتمند دیوانه» و «مهاجران تازه وارد» با باز کردن یک در از آنها دعوت می کند راهی جدید بسازند.

Taika Watiti کارگردان نیز با اشاره به نقشش در فیلم موفق «ثور: رگنراک» به آنها توصیه می کند به دنبال انجام کاری بزرگ باشند.

این تبلغی بخشی از کمپین «کاری که نمی توانی بکن» سامسونگ است که با تمرکز بر ابزارهای تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی از قبیل لنز با زاویه متغیر، اموجی AR و فضای ذخیره سازی بیشتر راه اندازی شده است.

اگرچه این بازیگران در ویدئوی مذکور گلکسی اس 9 را تبلیغ می کنند اما در زندگی واقعی چندان به موبایل های اندرویدی باور ندارند، برای مثال Constance Wu از آیفون استفاده می کند و Issa Rae نیز پس از شرکت در این تبلیغ رویکرد خود را عوض کرده و برای ارسال توییت از اپلیکشن اندرویدی توییتر استفاده می کند

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین