فیلم لحظه حمله شبانه پلیس تهران به خانه های مجردی اشرار / همه در خواب بودند که ..!

توضیحات

 سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله جدید عملیات سلسله‌ای پلیس بر علیه سارق‌ حرفه‌ای، مالخران‌ و قاچاقچیان کالا و ارز‌ به مرحله اجرا در آمد.
وی در ادامه افزود: در این عملیات 10 باند سرقت به عنف‌، زورگیری‌، کیف‌قاپی و سرقت‌ گوشی‌ منهدم و 40 نفر در این راستا دستگیر‌ شده‌‌اند.
رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه 9 باند سرقت منازل منهدم و 36 تن از اعضای این باند دستگیر شده‌اند، ادامه داد: 7 باند سارقان خودرو و لوازم خودرو و موتورسیکلت‌ منهدم‌ و 29 نفر دستگیر‌ شده و همچنین 3 باند جعل‌ وکلاهبرداری  متشکل از 17 نفر منهدم و اعضای آن دستگیر شدند.
رحیمی بیان کرد: 17 نفر از محکومان که با قید وثیقه‌ بیرون آمده یا از زندان  فرار کرده‌اند، دستگیر شدند.
وی گفت: در مجموع 29 باند سرقت منهدم و اعضای آن دستگیر شدند.
رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: مقادیر زیادی کالای قاچاق  شامل پوشاک‌، کفش‌، داروهای بدنسازی، لوازم خانگی، برنج کشف و ضبط‌ شد که ارزش‌ ریالی کالای قاچاق 60 میلیارد ریال بوده است.
وی در ادامه بیان کرد: در یکی از باندهای سرقت‌ نیز 900 دستگاه‌ گوشی تلفن‌ همراه مسروقه‌ کشف شد و 3 نفر نیز دستگیر شدند.
رحیمی با بیان اینکه در این مرحله از عملیات اعضای باند شرکت‌های هرمی همچون گلدکوئست‌ شناسایی و 13 تن در این رابطه‌ دستگیر شدند،ادامه داد: این شرکت‌های هرمی با وعده استخدام به جوانان و وعده پرداخت حقوق‌های زیاد اقدام به جذب جوانان می‌کردند و در شمال تهران فعالیت و عضو‌گیری داشتند.

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین