پادشاه شمال در سریال «بازی تاج و تخت» نظم یک رستوران را برهم زد+ فیلم

۱۷ / ۱۰ / ۱۳۹۶ ۹۱۳ ۱
توضیحات

 علاقه‌مندان به سینما و آثار هنری قطعا با سریال « بازی تاج و تخت » - « Game Of Throns » آشنایی دارند. یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال کیت هرینگتون است که به جان کرکتر جان اسنو ایفای نقش می‌کند و طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده است.

گفتنی است؛ هرچند مدت یکبار یکی از بازیگران مطرح هالیوودیحاشیه‌ای به بار می‌آورند و این اتفاقات از دید خبرگزاری‌ها دور نمی‌ماند. در همین زمینه شب گذشته فیلمی از کیت هرینگتون در فضای مجازی منتشر شد؛ در این ویدئو در حالی که کیت تحت تاثیر مشروبات الکلیقرار گرفته قصد برهم زدند نظم یک رستوران را دارد.

این اتفاق در یکی از رستوران‌های نیویورک اتفاق افتاده است. جریان از این قرار است که کیت با مسئول رستوران درگیری لفظی پیدا می‌کند و نگهبانان رستوران قصد دارند او را به بیرون از رستوران منتقل کنند، اما هرینگتون که در حالت طبیعی نیست مقاومت می‌کند و به درگیری لفظی ادامه می‌دهد.

دلیل اصلی این درگیری هنور مشخص نیست اما ویدئوی منتشر شده، تا کنون حواشی بسیاری برای این بازیگر معروف ایجاد کرده است، جالب اینجاست که بسیاری از خبرگزاری‌های معروف تیتری با این عنوان منتشر کرده اند که « پادشاه شمال دستگیر شد ! » .

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین