صحنه وحشتناکی که زن جوان در حمام خانه‌اش با آن روبه‌رو شد

توضیحات

جوانی اهل  منطقه  " بایفیلد " کوئیزلند استرالیا هنگامی که نیمه شب صداهای عجیبی را از خانه اش شنید بعد از برخاستن از خواب صحنه ای را که با آن مواجه شده بود  نمی توانست باور  کند. " پترینا مرفی " 41 ساله که با گرفتن رد صدا به پشت درب حمامش رسیده بود هنگامی که درب حمام  را باز کرد با صحنه وحشتناکی مواجه شد.

 دو مار پیتون غول پیکر در حالی که به هم پیچیده بودند مشغول نبرد با یکدیگر بودند. پترینا بلافاصله با کمک دوربین تلفن همراهش شروع به تهیه فیلم از این دو مار پیتون کرد. بنا به گفته وی این دو مار از طریق پنجره حمام وارد خانه اش شده بودند.

 وی در این خصوص گفت : " وقتی درب حمام را باز کردم دیدم که این دو مار به دور یکدیگر پیچیده اند و مشغول نبرد هستند. با کمک یک جارو توانستم هر دو مار را از حمام به بیرون خانه منتقل کنم. اگرچه آنها شدیدا با یکدیگر می جنگیدند اما هیچ یک از آنها قصد حمله به من را نداشتند. آنها روی جنگ با یکدیگر تمرکز کرده بودند. مارهای پیتون کاملا آرام هستند مگر اینکه کسی بخواهد آنها را عصبانی کند."

 گفتنی است؛  این در حالی است که چندی پیش ویدئویی از بلعیده شدن جوان 25 ساله‌ای توسط یک پیتون غول پیکر در اندونزی منتشر شد. بعد از اعلام مفقود شدن این جوان، پلیس اندونزی  جسد او را  داخل شکم یک مار پیتون 7 متری پیدا کرد. قربانی برای برداشت و جمع آوری روغن نخل به جنگل رفته بود که دچار این تراژدی شد

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین