ضجه های مادر ایرانی درمحل قتل خونین و آتش کشیده جسد پسر جوانش + فیلم دردناک

توضیحات

سوم مهرماه امسال جسد یک نوجوان 19 ساله به نام صادق برمکی که از دو روز پیش مفقود شده بود در بیابان های روستای کهریز پیدا شد.

تحقیقات جنایی پلیس مهاباد نشان داد که این جوان توسط دوست صمیمی خود به نام دانیال به قتل رسید. نکته وحشتناک این پرونده این است که صادق از شب قبل توسط دانیال و چند تن از دوستان او با مشروب الکلی مسموم شد و به بیابان های اطراف شهر برده شد، در آن جا چند ضربه چاقو به او وارد کردند و محل حادثه را ترک کردند. صبح روز بعد دانیال و دوستانش بار دیگر به محل حادثه بازگشت و زمانی که متوجه زنده بودن او شد، با بنزین در حالی که هنوز نفس می کشید به آتش زد و از تمام مراحل جان دادن صادق فیلم و عکس سلفی گرفت.

ظهیریان، رئیس پلیس مهاباد دراین باره گفت: پس از تشخیص هویت مشخص شد، جسد سوخته متعلق به صادق است، با کشف این سرنخ، بازداشت متهمان به جریان افتاد و آنها در عرض ۲۴ ساعت از سوی پلیس دستگیر شدند و در بازجویی‌ها به قتل صادق به‌دلیل اختلافات شخصی اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه همزمان با دستگیری متهمان، فیلمی از صحنه قتل پسر جوان به‌دست آمد که در آن متهمان از صحنه قتل و آتش زدن مقتول فیلم گرفته بودند افزود: «هر سه متهم به قتل، به انجام اعمالی که منجر به قتل شده اعتراف کرده‌اند.

پس از این حادثه هولناک مادر صادق برمکی در قتلگاه پسرش در مهاباد حاضر شد و در محل جنایت گریست

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین