دانش‌آموز معلمش را در کلاس درس به باد کتک گرفت

توضیحات

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است عمل بی‌شرمانه یک دانش آموز در رفتار با معلمش را در شهر "فوکوکا " ژاپن  به تصویر می کشد. این ویدئو که توسط یکی از دانش آموزان و با دوربین تلفن همراه تهیه شده است این دانش آموز 16 ساله  را نشان می دهد که  در مقابل چشمان سایر همکلاسی‌هایش  ناگهان با مشت و لگد به جان معلمش می افتد.

 گفته می شود علت رفتار وقیحانه این دانش آموز تبلتی بوده که معلمش سر کلاس از او گرفته بود. ظاهرا این معلم 23 ساله  از همه دانش آموزان خواسته بود تا در هنگام درس از تبلت و موبایل خود استفاده نکنند که این دانش آموز خاطی به این درخواست بی توجهی می کرد. در ادامه معلم تبلت  را از او گرفت و در جیب خود قرار داد. هنگامی که تلاش این دانش آموز برای گرفتن تبلت و حتی برداشتن آن از جیب معلمش بی نتیجه ماند او شروع به زدن  معلمش کرد. گفته می شود این معلم از چندین ناحیه بدن دچار جراحت سطحی شده است.

 بنا به گزارش تایمز ژاپن این دانش آموز در شب 29  سپتامبر به دلیل ضرب و شتم معلم خود بازداشت شده است. همچنین بعد از این اتفاق، مسئولان این مدرسه نیز اعلام کرده اند که این دانش آموز خاطی به شدیدترین وجه ممکن تنبیه خواهد شد.

گفتنی است؛ این ویدئو از زمان انتشار در یوتیوب تاکنون میلیون ها بیننده داشته است.

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین