لحظه دردناک جان دادن کودکی که توسط سگها خورده شد

توضیحات

یک پسر 4 ساله هندی به نام پراویین کومار که با خواهرش برای بازی از منزل خارج شده بود مورد حمله سگ‌های ولگرد قرار گرفت. شدت جراحات وارده این کودک به قدری بود که قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت.

مادر پراویین در حالی که بالای سر جنازه پسرش گریه می‌کرد به شدت از همسایگانش گله مند بود زیرا هنگامی که به دنبال فریادهای فرزندش به محل حادثه رسید آنها را در حال فیلم گرفتن از تکه و پاره شدن پراویین توسط سگ‌هامشاهده کرده بود، در صورتی که می توانستند جان او را نجات دهند.

همسایه در پاسخ به گله این زن گفتند: ما به قدری ترسیده بودیم که جرات نزدیک شدن به سگ ها را نداشتیم آنها به مدت 30 دقیقه مشغول خوردن پراویین بودند.

مادر قربانی یک هفته قبل از وقوع حادثه از شهرداری درخواست کرده بود برای جمع آوری سگ های ولگرد اقدام نماییند اما آنها با بی تفاوتی نسبت این تقاضا برخورد کرده و هیچ واکنشی از خود نشان ندادند.

این زن در ادامه صحبتهایش راجع به حادثه گفت: من و همسرم کارگر هستیم و درآمد ناچیزی داریم به خاطر همین مجبور شدیم پراویین را به یک بیمارستان سطح پایین منتقل کنیم شاید اگر در بیمارستان نیز برای نجات او به موقع اقدام می‌شد، پسرم اکنون زنده مانده بود.

این ادعا در حالی مطرح شد که دکتر راجا نایدو گفت:کودک قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرده بود.

خانواده پراویین اکنون به دنبال طرح شکایت از شهرداری هستند در حالی که مادر این کودک خیلی امیدوار نیست بتواند به نتیجه ای در این باره برسد.

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین