فریادهای گوش خراش مجری تلویزیون به وقت بازی با مرگ چند پسر جوان ایرانی/اگر فوبیای ارتفاع دارید، قید دیدن این ویدیو را بزنید

۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۳۴۸۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

پیشنهاد ورزش هیجان انگیز و مفرحی که این بار براتون داریم، حسابی وسوسه تون میکنه تا از پشت میز کامپیوتر بلند شید و به دنبال یه منبع برای بالا آوردن آدرنالین خونتون بگردین.

اسلک لاین فعالیتی هست که میتونه حسابی نظرتون رو جلب کنه و حتی شاید گزینه ی خوبی برای انجام دادن یه فعالیت تفریحی توی شهر یا طبیعت باشه. اسلک لاین چیزی شبیه به بند بازی هایی هست که توی فیلم ها دیدیم. احتمالا فکر میکنید شما اهل خطر و ریسک های بزرگ نیستید، اما باید بهتون بگیم این ورزش کاملا بی خطره!

برای انجام اسلک لاین تنها چیزی که لازم دارید، تجهیزات اسلک هست که در بعضی از فروشگاه های تجهیزات ورزشی و کوهنوردی میشه پیدا کرد. دو طرف طناب بلند و محکم اسلک رو به دو تا جسم ثابت محکم می بندید و بعد شروع می کنید به راه رفتن روی این طناب. اوایل موقع امتحان کردن این رشته، حتی ایستادن روی طناب هم کار سختی به نظر میاد. اما کم کم تمرکزتون قوی تر میشه و قدرت درونی خودتون رو پیدا کنید. اسلک لاین بیشتر از تاثیری که روی بدن و جسمتون داره، یه ورزش خیلی خوب و آرامش بخش برای ذهنتون به حساب میاد. توی ارتفاعات، امنیت این ورزش توسط طنابهای حمایتی که با وسایل مخصوص به دور کمرتون بسته شده تضمین میشه و هیچ نگرانی ای از بابت افتادن وجود نداره. هر از گاهی معلق در بین زمین و هوا بودن هم لذت های خودش رو داره!:)

این ویدیوی باحال و جذاب از اسلک لاین چند پسر ایرانی که با حضور حسام ناصری مجری شبکه سه تلویزیون ایران اتفاق افتاد را حتما ببینید. 

پربیننده دیگران

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین