اولین موزیک ویدیوی محمدرضا فروتن ستاره سینمای ایران/محبوب ترین سکانس های دوران بازیگری فروتن را در موزیک ویدیوی روزای مرگ عشق ببینید

۱۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ۷۲۶۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 اولین موزیک ویدئوی «محمدرضا فروتن» برای انتشار در اختیار این رسانه قرار گرفت. این موزیک ویدئو مربوط به قطعه «روزای مرگ عشق...» از اولین آلبوم این بازیگر سرشناس سینما به نام «می فهممت» است.  ترانه «روزای مرگ عشق...» توسط دکتر «افشین یداللهی» سروده شده است. آهنگساز این قطعه هم «بابک زرین» است و او به همراه «امیرمیلاد نیکزاد» تنظیم کنندگان این کار هستند. «حمیدرضا آداب» مستر این قطعه را انجام داده است. «آرش مشورت» ضمن طراحی کاور این قطعه، کارگردانی موزیک ویدئو را هم براساس طرحی از محمدرضا فروتن برعهده داشته و ویدئوی «روزای مرگ عشق...» نگاهی متفاوت نسبت به سکانس های خاطره انگیز حضور این بازیگر مطرح در سینما است.
آلبوم «می فهممت» با صدای محمدرضا فروتن با حضور چهره های مطرح عرصه موسیقی نظیر دکتر افشین یداللهی، بابک زرین، امیرمیلاد نیکزاد و «سیروان خسروی» تولید شده و آماده انتشار است. چندی پیش فروتن در یادداشتی اعلام کرد که این آلبوم قطعاً در همین فصل زمستان منتشر می شود.

 

video

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین