سوء استفاده غیراخلاقی انتخاباتی از زوج سرشناس سینمای ایران/امیر جعفری: مگر گداییم که می گویی یارانه و گونی سیب زمینی بهتان می دهیم؟/باورم نمی شود اینقدر ملت فراموشکاری باشیم/اگر رعیت و فقیر نداشته باشیم که رای نمی آورند/قسمت اول یک گفتگوی تند و تیز

۲۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۸۱۶۱ دانلود ویدئو ۱۲
توضیحات

امیر جعفری ستاره دوست داشتنی سینما، تلویزیون و تئاتر ایران این شب ها در تماشاخانه پالیز نمایش ضیافت پنالتی ها را روی صحنه دارد که یک نمایش بی نظیر و پربیننده بوده است. در حاشیه اجرای این نمایش گفتگویی داشتیم با امیر جعفری و از او درباره انتخابات، دلایل حضورش برای رای دادن و نمایش جدیدش و سریال شهرزاد حرف زدیم. 

قسمت اول این گفتگوی تند و تیز را از شبکه تی وی پلاس ببینید. 

تلویزیون

نظرات (12)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
بیا هنوز نیومدین شروع کردین . بعد می گین چرا به ما رای نمی دین ؟؟؟؟؟؟؟؟ شما عادت کردین هر کی به نفع شما حرف بزنه می شه آقا و هر کی یک انتقاد بکنه یا حرفی علیه شما بزنه هزار تا انگ بهش می چسبانید. چه سو استفاده ای اونام مثل بقیه مردم . مثل خود شماها نظرشون رو گفتن . همین .
4 | 3 پاسخ
پاسخ مهمان : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
نظر داریم تا نظر. شما به من بگید معنی این حرف یعنی چی، 《رعیت همیشه به دنبال یه گونی برنج بیشتر بوده.》منظور از رعیت کیه؟ این اگه توهین نیست پس چیه. توضیح بدین شاید من متوجه نیستم. خدا شاهده اگه به من ثابت شه این حرف توهین نیست من قبول می کنم!
مهمان میگوید: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
آقای جعفری بیخود جوش نیار! مگه میخوان یارانه رو به تو بدن که کاسه داغ تر از آش شدی!؟ میخوان به افراد بی بضاعت و یا کم درآمد بدن و اون مبلغ 250 هزار تومن رو به عنوان تضمین دولت و سندی برای ایجاد کار که هم دولت یادش نره چه حرفایی زده و هم افراد بیکار بدونن دولت جدید به فکرشونه و یک پشتوانه واقعی دارند تا زمانی که کار براشون گیر بیاد ، راجع به فراموشکاری هم بگم مثل اینکه یادت رفته همین 4 سال پیش دولت محبوب جناب عالی چه وعده هایی که نداد! یادت رفته تو حادثه منا و قطار مشهد و..............هزار تا چیز دیگه چه اتفاقاتی افتاد ، یکذره شرافت گفتار هم خوب چیزیه که متاسفانه شما نداشتید و قطعا بدانید آرای روحانی کمتر از دوره قبل خواهد بود.
2 | 0 پاسخ
ف.آ میگوید: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تی وی پلاس یک شبکه ی عمومیه و نباید از نامزد خاصی حمایت کنه. امیر جعفری هم که فقط دنبال رانت و باند بازی خودشه. به جز توهین کردن هیچی دیگه بلد نیست. واقعا معلومه که تی وی پلاس تحت حمایت افراد خاصی اداره میشه و مزخرررررررفترین شبکه اینترنتیه.
2 | 0 پاسخ
ف میگوید: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
اقای جعفری کار که مردم تن پرور شدن اب هوا خوزستان هم که چی کار کنه دولت اخه مردم چرا نمفهمن 17هزارتا کارخونه هم میخاس تعطیل نشه به دولت جه ربطی داشت هسته ای میخام چه کنیم تحریم هم که بالمره ویکجا نگفتن برداشته میشه کم کم به امیدخدا. یه کاریش میکنن . پول بیمه انواع حادثه از قبیل قطار و.... اینا هم که جوره . نمی فهمن این رعیتا . نمی فهمن شما هنرمندا چه زحمتی میکشین براشون صدقه جمع میکنین تو خندوانه. نمی فهمن شما باید برید با خیال راحت فستیوالتون . شما ببخششید یادشون رفته وظیفه دولت چی هست.
2 | 0 پاسخ
شمیم میگوید: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
با سلام آقای جعفری با احترام به شما و نه عقیده شما،به نظرم مشکل شما در نشناختن آدمها،نشناختن مرامها و رفتارها و پیدا نکردن حقیقت هست.امیدوارم فکر نکنید همه مردم به خاطر پول به کاندیدای خاصی رای میدن.بعضی وقتها به خاطر دروغ شنیدن و بی احترامی خب نظر آدم عوض میشه.شما چطور؟
2 | 0 پاسخ
جلیل میگوید: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
خدا پدر آقای احمدی نژاد را بیامرزه که هم شد دستاویز و بهانه تمامی ناکامی های شما و هم داغی بر قلب شما
3 | 0 پاسخ
sadra میگوید: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
همواره دغدغه این دسته هنرمندان منورالفکر جدا از مطالبات بدنه جامعه بوده. اوج تحلیل شکم سیرش همین بفکر احترام در سفر خارجیشه اونم با مغلطه با دگرهراسی اونم در کشوری که 20% جمعیتش زیر خط فقرمطلقه که نه میدونن سفر چیه نه خارج. این آغا و اون معروف به "خانوم کوچولوی" مافیای سینما، باران کوثری، از این دستن. صدرا_ مونترال
2 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
دولت 4درصدی نمیخوایم نمیخوایم روحانی بای بای روحانی بای بای
2 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
اقاي جعفري تو حزب با هستي
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۱ خرداد ۱۳۹۶
این امیر جعفری با شعبان جعفری چه نسبتی دارند.
2 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۳ تیر ۱۳۹۶
ادمای ضعیف همینن دیگه همش ناله میکنند !!!!!!!
0 | 0 پاسخ