جمله عجیب مجری زن تازه عروس تلویزیون: دوست دارم مردسالاری در خانه مان باشد/رییس خانه، مرد خانواده است/بلد نیستم مثل بعضی همکارانم عکس کربلا بگذارم/گزارشی از شب عزاداری عاشقان حسین (ع) در رستوران سفیر

۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۲۴۴۷۹ دانلود ویدئو ۹
توضیحات

محسن رجبی همسر دوست داشتنی سرکار خانم ژیلا صادقی مجری توانمند تلویزیون ایران در شب های محرم میزبان دسته عزاداری امام حسین (ع) در رستوران سفیر بود. در شبی که عاشقان اباعبدالله به میزبانی محسن رجبی و برادرانش عزاداری باشکوهی برای امام حسین (ع) و یاران با وفایش انجام دادند، گروه خبری شبکه تی وی پلاس هم حضور پیدا کرد تا از حاشیه های این مراسم باشکوه گزارشی متفاوت تقدیم نگاه گرمتان کند. 

تلویزیون

نظرات (9)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
فرشته میگوید: ۲۹ مهر ۱۳۹۵
واقعا جای تاسف داره که یک زن در این دوره بیاد و از مردسالاری حمایت کنه..تفکر ات پوسیده و غیر عادلانه چنان در ذهن برخی رسوب کرده که حتی اگر وجه ی اجتماعی هم داشته باشند، باز هم دلشان ضعف می رود برای چشم گفتن و نفر دوم بودن . ..جمود فکری تا به کی؟؟
34 | 46 پاسخ
مهمان میگوید: ۳۰ مهر ۱۳۹۵
پس زن ذلیل یعنی تو. آبروی زنهای دیگر را هم می بری. منم اگر شگلم مثل تو بود ذلیل می بودم
31 | 38 پاسخ
مریم میگوید: ۳۰ مهر ۱۳۹۵
الان جوگرفتتش که این حرفارومیزنه فردا که چند تاچک بخوره به غلط کردم میافته
27 | 39 پاسخ
فائزه هستم میگوید: ۳۰ مهر ۱۳۹۵
دهه پنجاهی ها اغلب این جوری ان اصلا درکش نمی کنم!
30 | 41 پاسخ
مهمان میگوید: ۱ آبان ۱۳۹۵
خانم صادقی چه بینش درستی داره. متأسفانه خیلی از زنان و دختران جوگیر شده و از خواست طبیعی خودشون (احساس دوست داشتنی بودن و مورد حمایت بودن) دور شدن و پسران هم از مردانگی فاصله گرفته و گرایش زن صفتی پیدا کرده اند.
43 | 31 پاسخ
پاسخ ساره : ۳ آبان ۱۳۹۵
عزیزم شما مطالعه کن بعد نظر بزار در مورد خواست طبیعی " همه " ی زنان .حالات دیده شده در بعضی افراد قابل تعمیم به کل نیست .
مهسا میگوید: ۲ آبان ۱۳۹۵
به زور که نمیشه به زنی عزت نفس و شخصیت داد.این خانوم دلش میخواد ذلیل باشه ...پس فردا که شوهرش به خودش اجازه دادمثل دمپایی کهنه عوضش کنه و یه دمپایی نو بخره این خانوم هم می فهمه زن حقوقش باید با یه مرد برابر باشه...
26 | 29 پاسخ
مهدیه میگوید: ۴ آبان ۱۳۹۵
واقعا عالیه که یک مجری در این جایگاه اهمیت مردسالاری رو درک میکنه. تو بحث دینی و روانشناسی هم خیلی در مورد حفظ شدن جایگاه پدر خانواده صحبت شد. و اتفاقا بسیاری از مشکلات جامعه مون از عدم درک این مساله میاد. امیدوارم تی وی پلاس فرصت کنه و به این مقوله تخصصی تر بپردازه. ممنون:)
14 | 22 پاسخ
سینا میگوید: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
در خانواده باید مرد سالاری منطقی وجود داشته باشه نه مرد سالاری قلدر مابانه.افرین به این خانک
0 | 2 پاسخ