کلاهبرداری کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران از ستاره سابق پرسپولیس: آقای کاویانپور! خودت را آفتابی کن، وگرنه.../اختصاصی تی وی پلاس

۲۳ / ۱۰ / ۱۳۹۷ ۲۴۵۶۴ دانلود ویدئو ۶
توضیحات

در روزهای اخیر اتفاق تلخی در جامعه فوتبال و ورزش ایران رقم خورده که نگاه های زیادی را به خود معطوف کرده؛ داود سیدعباسی بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال و البته تیم ملی فوتبال ایران به قول خودش بر اثر یک اعتماد به فوتبالیست مشهور ایران حامد کاویانپور، کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، سند خانه مادرش را برای حامد کاویانپور گرو گذاشته و الان مدت هاست از او بی خبر است و بانک قصد دارد خانه مادرش را به مزایده بگذارد.

داود سیدعباسی برای اولین بار جلوی دوربین تی وی پلاس پرده از این کلاهبرداری بزرگ در زندگی اش برداشت و از حامد کاویانپور درخواست کرد خودش را آفتابی کند!

ورزش

نظرات (6)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
ی میگوید: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
تقصیر خودته که به لنگیا اعتماد کردی!!
42 | 49 پاسخ
پاسخ مهمان : ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
بی تربیت
مهمان میگوید: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
انگار این جناب مهمان یادش رفته که سیدعباسی زمانی تو همین تیمی که داری بهش توهین میکنی بازی میکرده..یکم مودب باش و همه چی رو با تعصب و جهالت خودت قضاوت نکن ..
41 | 37 پاسخ
هدایت میگوید: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
بیخود این برچسبارو به حامد نچسبون شماره کارت بده واریز کنم استقلالی. آقا شوخی کردما. این حامد نامرد
38 | 39 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
از شما به خاطر زحماتی که میکشید و اخبار رمز را به گوش ما میرسانید بسیار ممنون و متشکر میباشم. سلامتی و موفقییت برایتان ارزو دارم.شهپر صدر.
32 | 37 پاسخ
افشین میگوید: ۲۹ دی ۱۳۹۴
بازم این کار حامد درسته که بده ولی در مقابل کاری که برادران بیانی بامادرشان کردن محلی ازاعراب نداره اینودرجواب دوست اسدقلالی یادآوری کردم
22 | 27 پاسخ