جزئیات قراردادهای تبلیغاتی کی روش، علی دایی، کریس رونالدو و مسی/ دستمزد تبلیغاتی پولسازترین ستاره های فوتبال دنیا چقدر است؟

توضیحات

حتما طی یکی دو ماه گذشته با بیلبوردهای کارلوس کی روش و علی دایی در سطح شهر مواجه شده اید. بیلبوردهایی که نشان می دهد این دو چهره سرشناس فوتبال ایران دستی در حوزه تبلیغات هم دارند. کی روش که قرارداد همکاری اش با بانک سامان سر و صدای زیادی راه انداخته قراردادی یک میلیون دلاری با این بانک امضا کرده و آنطور که روزنامه سازندگی نوشته، علی دایی هم برای همکاری با تاکسی اینترنتی دینگ، قراردادی به ارزش سالانه 2 میلیارد تومان امضا کرده. روزنامه سازندگی به مبلغ قرارداد تبلیغاتی فوتبالیستهای دیگر هم اشاره کرده. علیرضا جهانبخش با شرکت کلیر قراردادی 500 میلیونی بسته. کریم باقری و احمدرضا عابدزاده برای تبلیغ خمیردندان به ترتیب 400 و 300 میلیون از شرکت مربوطه می گیرند و مهدی مهدوی کیا و مهدی رحمتی هم برای تبلیغ یک شرکت لبنیاتی، نیم میلیارد در سال دریافتی خواهند داشت.
این گزارش باعث شد تا سراغ فوتبالیستهای سرشناس دنیا یا به عبارت بهتر 10 فوتبالیست پردرآمد دنیا در سال گذشته برویم و اشاره ای به مبلغ قرارداد تبلیغاتی آنها داشته باشیم

ورزش

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین