درگیری خداداد عزیزی با خبرنگاران اهواز

۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵ ۶۲۲۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

خداداد عزیزی در پایان بازی پرحاشیه با فولاد خوزستان با خبرنگاران اهوازی درگیری لفظی پیدا کرد که البته این درگیری لفظی زمانی که به درگیری فیزیکی کشیده شد، با حضور دیگر خبرنگاران خاتمه یافت.
عزیزی که با عصبانیت در جمع خبرنگاران معترض حاضر شد، در پاسخ به این سوال که مگر در آلمان که شما فوتبال حرفه ای بازی می کردید، این اتفاق رخ می دهد گفت که ایران و آلمان تفاوت دارد. در آلمان هم هواداران صندلی‌ها را نمی‌شکنند. چون پنالتی شما را رد کردند باید شهر را آتش بزنید؟
این پاسخ عزیزی باعث شد تا هواداران با لحنی تند از سرمربی سیاه جامگان بخواهند سوالات آنها را با سوال پاسخ ندهند، که این حرف باعث آغاز خشم عزیزی شد. او در پاسخ به اعتراض خبرنگاران گفت: دوست دارم سوال را با سوال جواب بدهم چون شما نمی‌توانید به من بگویید که چکار کنم. اگر من اشتباه کردم شما هم اشتباه کردید. من می‌توانم جواب شما را ندهم پس شما نباید به من بگویید که چطور صحبت کنم.
پس از این اتفاق بود که خبرنگاران با عزیزی درگیر شدند که این درگیری با وساطت برخی دیگر از خبرنگاران به پایان رسید.

ورزش

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
بابا به خدا قسم می خورم این اقای خداداد عزیزی یک ادم کاملا روانی و مریض روحی است که با توجه به سوابق در گیری های مکرر و مداوم و خشونت بار ایشان بایستی در سریع ترین وقت ممکن به یکی از تیمارستان ها ی مهم اعزام شود . من اصلا اهل فوتبال نیستم و ایشان را هم به هیچ از نزدیک ندیده ام ولی چندمین بار است که در گیری ایشان را می شنوم حتی خودش هم چندین بار به این درگیری ها در تلویزیون اعتراف کرده است یک بار هم در یک مصاحبه ای می گفت فردی را چنان زده ام و.... خوب این یعنی چی یعنی اوج خشونت یک فرد مریض روحی نه یک مربی که بایستی انسان ساز باشد نه حیوان ساز که اگر در مان نشود شاید در یک موقعیت خاصی یک تشنج بزرگی به بار اورد که جبرانش مشکل باشد . ارادتمند یک دلسوز خود اقای عزیزی و متولیان ورزش
0 | 3 پاسخ