این تماشاگر استقلال یک میلیارد تومان می ارزد!/اتفاق بی سابقه در تاریخ باشگاه پرطرفدار ایران

۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ۵۶۹۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

علیرضا منصوریان اسامی بازیکنان مورد نظرش برای جدال با ماشین‌سازی را اعلام کرد و بر اساس آن، امین حاج‌محمدی هم یکی از نفراتی است که در لیست ۱۸ نفره مسابقه امروز جایی ندارد.

اینکه سرمربی استقلال یا هر تیم دیگری حق انتخاب فهرست نفرات خودش را داراست کوچک‌ترین تردیدی وجود ندارد اما نکته مهم عدم استفاده از بازیکنی است که برایش قراردادی بالغ بر یک میلیارد تومان منعقد کرده‌اند. امین حاج‌محمدی در حالی حتی اجازه نشستن روی نیمکت را پیدا نمی‌کند که جزو مردان گران‌قیمت استقلال محسوب می‌شود اما واقعاً معلوم نیست چرا چنین قراردادی با او بسته‌اند؟ اگر حاج‌محمدی مهره‌ای کارآمد است چرا حتی در لیست ۱۸ نفره قرار نمی‌گیرد و اگر در حد استقلال نیست چرا چنین قرارداد گزافی با او بسته‌اند؟ استقلال در تاریخ ۷۱ ساله خود تماشاگران بسیاری داشته است؛ از هواداران عادی تا مقامات ارشد سیاسی، نظامی و هنرمندان بزرگ اما به جرأت می‌توان گفت امین حاج‌محمدی گران‌قیمت‌ترین تماشاگر تاریخ باشگاه استقلال محسوب می‌شود چون مردم از وقت خودشان می‌گذرند و پول خرج می‌کنند تا بازی‌های استقلال را ببینند اما با حاج‌محمدی قرارداد ۱میلیارد و ۱۰۰میلیونی بسته شده تا بیاید و کار را از روی سکوها تماشا کند! البته انصافاً خود امین هم مقصر نیست. او به لحاظ فنی از نظر طیف قابل ملاحظه‌ای از کارشناسان در حد استقلال نیست و کارایی لازم را ندارد اما نه تنها حاج‌محمدی بلکه به هر کدام از ما هم اگر چنین قراردادی را پیشنهاد می‌دادند آن را امضا می‌کردیم چون نه کسی از پول بدش می‌آید و نه از حضور در تیمی با هواداران میلیونی؛ اما نکته مهم اینجاست که اگر قرار است حاج‌محمدی فقط تمرین کرده و بعداً خط بخورد اصلاً چه نیازی به حفظ او است؟ آیا واقعاً نمی‌شد حاج‌محمدی را حداقل به طور قرضی راهی تیم دیگری کرد تا حداقل فرصت بازی به او برسد و عیارش مشخص شود؟ اگر خوب باشد که خودش را اثبات می‌کند و اگر هم توانایی‌اش در این حد نباشد که...
حاج‌محمدی این روزها فقط تمرین می‌کند و تماشاگر بازی‌های استقلال می‌شود. کاری که حتی فوتبالیست‌های شاغل در لیگ آزادگان و دسته‌های پایین‌تر هم دارند و احتیاجی به قرارداد میلیاردی نبود!
ورزش

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین