افشاگری بزرگ درباره اقدام ناجوانمردانه علیه بهداد سلیمی

۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ۵۴۶۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 حرف های کوروش باقری، سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری که حضور علی مرادی را عامل لج بازی فدراسیون جهانی با وزنه برداران ایرانی دانسته بود، فدراسیون را به واکنش واداشت و همین واکنش فدراسیون وزنه برداری کشورمان یک راز بزرگ را برملا کرد.
فدراسیون در جواب کوروش باقری که گفته بهتر است علی مرادی از ریاست فدراسیون کنار برود و بدون سمت و منصب به وزنه برداری ایران کمک کند تا وزنه برداران ما قربانی اختلاف آیان و مرادی نشوند، مدعی شده مشکل آیان با مرادی تا این حد هم حاد نیست که مرادی کناره گیری کند و اگر مشکل آیان با مرادی تا این حد بود هرگز رییس فدراسیون جهانی به درخواست رییس فدراسیون کشورمان نام سهراب مرادی را از لیست بازنشسته ها خارج نمی کرد و یا بلافاصله پس از نامه نگاری علی مرادی نمی پذیرفت جام فجر یک جام بین المللی محسوب شود و مرادی و دیگران با حضور در این رکوردگیری، بدون دردسر جواز حضور در المپیک را به دست آورند.
به ادعای فدراسیون وزنه برداری قربانی شدن بهداد هیچ ربطی به علی مرادی ندارد و فقط بحث تقسیم مدال ها وسط بود.
یکی از نزدیکان علی مرادی در این خصوص اظهار داشت: «آیان اصرار دارد در المپیک مدال های طلای وزنه برداری بین کشورهای صاحب قدرت وزنه برداری دنیا تقسیم شود و حتی این اجازه را به چین هم نمی دهد که 3 طلا بیاورد. با این که نایب رییس فدراسیون جهانی چینی است، چینی ها هم اجازه کسب 3 طلا را ندارند. حتی روس ها هم اگر محروم نمی شدند و شرکت می کردند، حق نداشتند بیشتر از 2 طلا بیاورند. همین شد که وقتی ما دو طلا گرفتیم، آیان و هیات ژوی جلوی طلای بهداد را گرفتند و روی اعصاب سلیمی رفتند تا او طلای سوم وزنه برداری ما را نگیرد.»

ورزش

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین