ردپای خیانت یک ایرانی در فاجعه بهداد سلیمی

۲۸ / ۰۵ / ۱۳۹۵ ۳۳۴۲۳ دانلود ویدئو ۴
توضیحات

در نامردی بزرگی که در حق بهداد سلیمی شد، رد پای یک خائن ایرانی هم به چشم می خورد. همان شخصی که ما اولین بار به خاطر او به تاماش آیان و دار و دسته اش باج دادیم.
حالا بماند که جلود عراقی همان جلادی که به همراه همسرش در هیات ژوری بود و با وجود سه چراغ روشن داوران، رای مردود شدن حرکت دوم بهداد را صادر کرد، رفیق فابریک همین شخص ایرانی است و گفته می شود تعصب به این شخص در آزار و اذیت بهداد نقش داشته است. بحث ما الان جلود و جلادی اش نیست و حرف از توافق احمقانه ای است که ما با آیان کرده بودیم و قول دادیم هر تصمیمی آیان گرفت، معترض نشویم!
برخی نزدیکان فدراسیون وزنه برداری اسناد و مدارک معتبری در دست دارند که نشان می دهد بعضی ها بعد از موفقیت وزنه برداری در المپیک لندن، از داخل ایران با تاماش آیان توافق کرده بودند در المپیک ریو دو طلا به ایران برسد و وزنه برداری ما در ازای 5 نماینده ای که به ریو خواهد فرستاد بیشتر از دو طلا و نهایتا یک مدال برنز دیگر توقع نداشته باشد.
همین اسناد و مدارک مربوط به توافق با آیان باعث شد نتوانیم به این پیرمرد خرفت اعتراض کنیم و مانع حق خوری علیه بهداد سلیمی شویم.
برای پی بردن به صحت و سقم این ادعا منتظر بازگشت علی مرادی و همکارنش از ریو هستیم و اعلام می کنیم بدون هیچ ترس و واهمه ای از آن خائن وطن فروش آمادگی انتشار هر نوع سندی را دارد، البته اگر سندی موجود باشد!
گفته می شود بعد از آن که در المپیک لندن 4 وزنه بردار ایران مدال گرفتند، در حالی که قرار بود سهم ایران از وزنه برداری لندن یک طلا و یک نقره و یک برنز باشد، بعضی ها برای آن که آیان لج نکند و دوباره دوپینگ وزنه برداران ایرانی اعلام نشود، با او توافق کردند اگر باز هم در المپیک بعدی 5 نماینده داشته باشیم تعهد می کنیم بیش از سه مدال نگیریم و هر سه مدال هم طلا نباشد.
البته این اولین بار نیست که می شنویم تاماش آیان از قبل از آغاز رقابت های المپیک مدال های طلا را میان کشورهای مدعی تقسیم می کند.
این بار هم آیان برای ما دو طلا در نظر گرفت و چون سهراب مرادی و کیانوش رستمی طلا گرفتند، هیات ژوری ماموریت پیدا کرد نگذارد بهداد طلا بگیرد. هیات ژوری می خواست کاری کند مدال بهداد پر رنگ تر برنز نباشد.

ورزش

نظرات (4)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
سلیمانی میگوید: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
هفته دیگه این گزارشگر فحش رکیک هم خواهد داد...این چه نوع گزارش کردن هست...داغون داغون...حالم بد شد..
26 | 30 پاسخ
علی میگوید: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
مردم باید بدانند خائن کیست دیگه دوره شفاف سازیه .ما میخوایم خائن رو بشناسیم .
28 | 30 پاسخ
محمد علی تهرانی میگوید: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
درود. این همه از خاین و خیانت نام می برید خوب است که اسناد و مدارکش هم بگذارید تا صحه ای باشد بر گفته های شما... در غیر این صورت تصوری بیش نیست. منتظریم این اسناد را و این فرد خاین را نام برید تا از طرف میلیون ها ایرانی هوووو شود.
25 | 25 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵
من همیشه فکر میکردم وزنه برداری تنها رشته ای باشه که توی اون فساد وجود نداشته باشه اصلا نمیتونم این حرفا رو باور کنم اخه واسه چی ما باید باج بدیم اونم به یک خارجی که احساسات نداره مگه ما ادعای پاکی ورزشکارامون رو نداریم چرا باید اصلا دوپینگ کرده باشند تا ما این کارا روکنیم من فقط دلم واسه قهرمانمون بهداد سلیمی میسوزه که قربانی اینجور ادما شد اگه ورزش اینجور پیش بره باید منتظر این باشیم که مثلا اگه یک کشوری طبق دستای پشت پرده پیش نره شاید بین دو کشوری جنگ بشه ما ایرانیا هیچ وقت نباید به این خارجیا اعتماد کنیم خدایا کاری کن که تو هیچ زمینه ای تو کشور احتیاج به اجنبی پیدا نکنیم تا مجبور بشیم باج بدیم وتحقیر بشیم درود به ایران وایرانی
23 | 28 پاسخ