دختر ایرانی ای که همه پسرها حسرت جایگاه او را می خوردند؛ پای حرف های بهناز شفیعی، اولین زن موتور سوار حرفه ای ایران

۱۱ / ۰۳ / ۱۳۹۵ ۲۳۱۶۰ دانلود ویدئو ۷
توضیحات

بهناز شفیعی 27 ساله پس از فارغ التحصیلی رشته حسابداری تصمیم گرفته رشته خود را رها کند و به دنبال علاقه کودکی خود برود.

این بانوی ایرانی که از 15 سالگی به موتورسواری علاقمند شده است با موافقت خانواده به شکل حرفه‌ای به دنبال موتورسواری می‌رود و اکنون بیش از هر زمانی زندگی اش با موتور گره خورده است. او در این رابطه می‌گوید: می‌توانم بگویم تمام زندگی من به موتورسیکلت گره خورده است. رانندگی راهی است که از طریق ان می‌توانم ذهن خود را آزاد کرده و به آرامش برسم.

شفیعی اولین بانوی موتورسوار در ایران و خاورمیانه است که به شکل حرفه‌ای این رشته را دنبال می‌کند. او چندی قبل موفق شد در کنار 10 دختر علاقمند دیگر مجوز تمرین در پیست موتور سواری آزادی را به دست بیاورد. این ورزشکار زن که زنان و دختران دیگر را نیز برای ورود به این رشته تشویق می‌کند امیدوار است بتواند روزی به عنوان اولین زن ایرانی در مسابقات رسمی شرکت کند.

در این ویدئو گزارش اختصاصی تی وی پلاس را خواهید دید با بهناز شفیعی

ورزش

نظرات (7)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
آفرین به این خانم با این همه اراده
47 | 29 پاسخ
امیرحسین میگوید: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
وای تیترتون خیلی جذاب بود! مسخره ها ....
35 | 32 پاسخ
سامان شفيعي میگوید: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
تنها چيزي كه غير ممكن، غير ممكن
35 | 28 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
ایول زن ایرانی
33 | 33 پاسخ
محمد میگوید: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
تلوزیون ما مسابقات بانوان و پخش نمیکنه . حتی مردی حق ورود به سالن مسابقات بانوان رو نداره. سوال اینجاست مردها حق دیدن خانم هارو ندارن؟ بلاخره بانوان وارد مسابقات بین المللی که میشن ، اونجا مردی نیست بانوان ایرانی رو نبینه؟ اونجا مردها محرم میشن؟ اگه دیده شدن زن توسط مرد مشکل نداره داخل کشور هم مشکل نداره این سیاست حکومت ماست که خارج از کشور وانمود میکنه حقوق زن رعایت میشه داخل کشور قطعا حکم اسلام باید رعایت بشه میدونم کامنتم پخش نمیشه ولی گفتم که گفته باشم
38 | 29 پاسخ
وحید میگوید: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
مگه این خانم کدوم مشکل جامعه امروزو حل کرده که باید حسرتشو خورد؟ بعدم شما از کجا این امارو در اوردین و فهمیدین که همه حسرت این خانومو میخورن؟ البته کار ایشون ورسیدن به این جایگاه قابل تقدیره!
35 | 31 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
مگه این خانم کدوم مشکل جامعه امروزو حل کرده که باید حسرتشو خورد؟ بعدم شما از کجا این امارو در اوردین و فهمیدین که همه حسرت این خانومو میخورن؟ البته کار ایشون ورسیدن به این جایگاه قابل تقدیره! این جالب بود !
32 | 34 پاسخ