جزئیات تلخ درگیری خونین دو برادر در میوه فروشی خیابان سهروردی تهران این بار به روایت پدر و مادر مقتول/زیاده خواهی زندگی مان را آتش کشید

۰۸ / ۰۲ / ۱۳۹۹ ۶۹۶۰۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

بعد از انتشار خبری با مضمون برادرکشی در خیابان سهروردی تهران، گروه اجتماعی شبکه تی وی پلاس به منزل همسر مقتول این حادثه رفت تا پای صحبت هایش بنشیند و از چرایی این اتفاق سوال بپرسد. بعد از بازتاب بسیار زیاد آن گزارش در شبکه های اجتماعی، پدر و مادر مقتول (مصطفی) نیز از شبکه تی وی پلاس درخواست انجام مصاحبه ای در راستای دفاع از حقوق خانواده خود و همچنین پاسخ به صحبت های همسر آن مرحوم کردند. براساس قوانین رسانه ای، همانطور که فرصت انجام مصاحبه و ایراد توضیحات به صورت رسمی به همسر آن مرحوم داده شد، شبکه تی وی پلاس می بایست به منظور برقراری عدالت میان طرفین و فرصت برابر، این بستر را در اختیار خانواده مقتول نیز قرار می داد تا بعد از انتشار صحبت های آنها، افکار عمومی و قاضی پرونده با شنیدن صحبت های هر دو طرف پرونده، قضاوت منصفانه و عادلانه ای را برقرار کنند.
توضیح: مسئولیت صحت هیچ کدام از صحبت ها و ادعاهای مطرح شده در این گفتگو برعهده شبکه تی وی پلاس نمی باشد و ما تنها منعکس کننده صحبتهای خانواده کلاته هستیم.

اجتماعی

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین