هنرمندان هم کلام با جواد ظریف فریاد زدند: هرگز یک ایرانی را تهدید نکن/رضا کیانیان، شهیدی فر، شیلا خداداد، امین زندگانی و... به کمپین میهن پرستانه «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن» پیوستند/شما هم به این کمپین ملی بپیوندید

۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۴۶۱۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

همه چیز بعد از آن جمله تاریخی و میهن پرستانه جواد ظریف به موگرینی اتفاق افتاد: «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن.» جمله ای که هزاران بار در رسانه ها و خبرگزاری های ایران و جهان بازنشر شد و تحلیل های زیادی پیوست آن آمد.

وقتی این جمله ظریف در کمتر از چند ساعت تمام ایران را فرا گرفت، تصمیم گرفتیم از جامعه هنری ایران برای حضور در یک کمپین تمام ایرانی دعوت کنیم و از آنها بخواهیم حالا که توافق هسته ای ایران و 1 + 5 رقم خورده، جلوی دوربین همان جمله دکتر ظریف را تکرار کنند و اگر دوست دارند با کلام شان از آقای وزیر و هیئت همراهشان تشکر کنند تا آنها اولین آدم هایی باشند که برای حضور در این کمپین میهن پرستانه شرکت کرده اند.

تی وی پلاس به عنوان اولین مجله ویدئویی ایران به همراه شبکه اجتماعی هم میهن این کلیپ زیبا را که چهره هایی همچون رضا کیانیان، رضا شهیدی فر، مجید مظفری، امین زندگانی، شیلا خداداد، لاله اسکندری، سیاوش خیرابی، دانیال عبادی و جمعی دیگر از هنرمندان در آن حضور پیدا کرده اند را بر روی دامنه WWW.PLUS.IR و همچنین WWW.HAMMIHAN.COM منتشر می کنند تا شما هم بعد از دیدن آن، اگر دوست داشتید به این کمپین بپیوندید، عکس ها، متن ها و ویدئوهای مرتبط با توافق هسته ای که در تاریخ این سرزمین ماندگار می شود را به آدرس این دو سایت ارسال کنید تا نام شما هم در این جشن ملی و تاریخی برای همیشه ثبت شود.

فراموش نکنید که برای حضور در کمپین «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن» کافیست عکس ها و متن هایتان را به آدرس WWW.HAMMIHAN.COM/PLUS و ویدئوهایتان را به آدرس WWW.PLUS.IR ارسال کنید.

 

اجتماعی

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۷ مهر ۱۳۹۴
عالییییییییییییییییییییییییییییی
41 | 43 پاسخ