رقص، ورزش،بازی و خنده؛ اولین مهد پیرمرد و پیرزن های ایرانی در تهران/اینجا هیچ سالمندی احساس تنهایی و افسردگی نمی کند/اختصاصی تی وی پلاس

۲۱ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ۱۵۰۷۷ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

مهدکودک سالمندان؛ این عنوان جذاب باعث شد تی وی پلاس سراغ سوژه ای برود که تا امروز نمونه اش را در ایران ندیده بودیم. مرکزی که از پیرمرد و پیرزن های ایرانی نگهداری متفاوتی انجام می دهد؛ آنها در این مرکز می توانند ورزش کنند، رقص و شادی داشته باشند و با حضور در کارگاه های هیجان انگیز آن، از افسردگی و تنهایی فرار کنند.

ویژگی این مرکز توانبخشی برگرداندن روحیه نشاط و امید به سالمندان است و آنها بعد از گذراندن یک روز شاد و متفاوت می توانند شب به منزل خود بازگردند و دوباره فردایش را در این محل بگذرانند. 

گزارش ویژه تی وی پلاس از این مرکز پر نشاط و پر عشق را از کانال اجتماعی ببینید. 

اجتماعی

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
هومن میگوید: ۸ تیر ۱۳۹۶
اسم مرکز چیه و آدرسش کجاست؟
7 | 7 پاسخ
فرهنگی میگوید: ۹ تیر ۱۳۹۶
چنین مراکز ورزشی وفرهنگی باید گسترش یابد ودر هر شهری و روستایی و.. باشد ومتناسب با سن وجسم وروان وروحیات افراد برنامه های فرهنگی ورزشی وتربیتی واجتمایی ومذهبی داشته باشد وبهتر است دراین سنین از روحانیون متخصص نیز استفاده شود وجلسات نماز ودعاهای مختلف درطول روز وسال به مناسبتهای مختلف برگزار شود تا کلیه افراد در سلامت وشادی وارامش روح وروان باشند با تشکر وباتفکر
0 | 0 پاسخ
طلا میگوید: ۹ تیر ۱۳۹۶
اینها که پیر نیستند، اکثرا میانسالند. خدا لعنتتان کند که به مردم القا می کنید پیرند.
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۰ تیر ۱۳۹۶
واقعاً مایه ی تأسفه! بعضیا فکر می کنن رقصیدن یا ادای کارهای غیر مسلمونا رو در آوردن هنره. این بنده خداها نیاز به آرامش واقعی دارند نه جنگولک بازی یی که هیچ سودی بحالشون نداره. آیا این رقص بعدش آرامش میاد؟!!!! نه. هرگز. رقص فقط طوری فرافکنی جسمی و روانیه که در حکم مسکن شاید عمل کنه ولی دردی رو درمان نمیکنه. داردو نیست. داروی این انسانها توجه بیشتر اطرافیانه.
0 | 0 پاسخ
s میگوید: ۳۰ تیر ۱۳۹۶
سلام و سپاس از ویدئو خوبتون...لطفا آدرس و نام مرکز رو بگذارید یا اشاره ای بنمایید که بشه پیداش کرد...نیاز مبرم دارم....بسیار سپاس گذارم.
0 | 0 پاسخ