روایت باورنکردنی فداکارترین مادر ایران که تمام معادلات پزشکی را بر هم ریخت/همه میگفتند نوزاد را بکشید و بیرون بیندازید/در این 53 سال فقط یکروز بالای سرش نبودم چون خودم بیمارستان بودم/اختصاصی تی وی پلاس

۰۶ / ۱۲ / ۱۳۹۷ ۱۵۵۳۳ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

در یک کیلومتری گالیکش و در روستای سرچشمه، خانه کوچکی وجود دارد که تمام صفای آن  در عشق خالصانه یک مادر به فرزند خلاصه شده است، عشقی از تبار مادران بهشتی.
می توانست زمانی که " امین الله " حدود یک ماهه بود و پزشکان از معالجه اش قطع امید کرده بودند به توصیه پزشکی که پیشنهاد کرده بود، فرزندت را به سطل زباله بینداز، گوش کرده و مشقت این بار سنگین را به جان نخرد، اما او به ندای مادرانه اش گوش داد و مادر بودن را معنایی تازه بخشید. نازآتون در سیزده سالگی ازدواج کرد و همسرش بعد از به دنیا آمدن امین الله وقتی که دید از لحاظ جسمی و ذهنی معلول است آنها را ول کرد و دوباره ازدواج کرد.
ناز آتون همه سهمش از این دنیا،  فرزند معلولش است که توان حرکت کردن و حرف زدن هم ندارد. او با پسرش " امین الله " که اکنون گرد پیری بر رخسار او نشسته است، در کلبه کوچک اجاره ای با اتاقی به وسعت سه در چهار متر، در روستای سرچشمه سکونت دارد.
تقدیم به همه مادران فداکار سرزمینمان ایران

 

اجتماعی

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
محمدحسین میگوید: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵
الله اکبر....خواهشا یه شماره حساب بدین ملت کمک کنن.خدا رو خوش نمیاد.
6 | 0 پاسخ
محمدحسین میگوید: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵
یا ابوالفضل ...ان شاءالله خود آقا ابوالفضل شفاعت کنه پیش خدا...صبر ایوب رو هم به چشم دیدیم...این مادر و فرزند باید فقط به بهشت برن ..بهشت برای این خانواده کمه.
6 | 0 پاسخ
بهاره میگوید: ۱ فروردین ۱۳۹۶
خدا مگه ميشه أدماي اينجوري باشه
4 | 0 پاسخ