خواستگاری خودجوش بازیگر زن برای جوان های بهزیستی: البته با مهریه مخالفم/برای سلفی گرفتن با هنرمندان پول بدهید تا به خیریه بدهیم/گزارش یک نمایشگاه خیریه با حضور پر رنگ ستاره ها

۰۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۶۵۹۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

هر قصه ای پایانی دارد؛ ولی پایان قصه جشنواره عیدانه روشنای امید آغازی برای تاسیس یک خانه برای جوانان تازه مستقل شده از سازمان بهزیستی است. سپاس می‌گوییم لطف یزدان را برای داشتن این فرصت خدمت و سر تعظیم فرو می آوریم در برابر تک تک افرادی که با حضور و همراهی خود در این روزها امیدمان را برای عملی کردن طرح "خانه‌ای از نو بسازیم" دو چندان کردند. در این مدت ستارگان دنیای هنر و ورزش، همچنین مقامات سیاسی و اجتماعی کشور به این جشنواره سر زدند و مردم همیشه حاضر و عاشق ایران نیز باز هم خالق شگفتی شدند و روشنایی و امید را معنا کردند. در این اثنی چه شگفتی‌ها که خلق نشد، در زمان حضور هر یک از مهمانان جشنواره برای مشارکت در طرح نیم متر مربع از پروژه "خانه‌ای از نو بسازیم".
طرح تحریم استفاده از مواد محترقه در جشن باستانی چهارشنبه سوری در قالب یک کمپین بسیار موفق یکی از اتفاقات مهم این بازارچه مردمی بود و یک اتفاق مهم فرهنگی در دل آن رقم خورد. نزدیک به هزار امضای مردمی و ده ها پیام تسلیت به خانواده شهدای آتش نشان در این مدت جمع آوری و به فرمانده دلسوز ایستگاه 88 آتش نشانی (پارک وی) تقدیم شد.
حضور بازیگران بزرگ و دوست داشتنی و خیّر دنیای سینما و تلویزیون از جمله پوریا پورسرخ و الهام حمیدی به عنوان سفیران بنیاد روشای امید ایرانیان در کنار نیکی کریمی، مجید مظفری، جواد رضویان، گلاره عباسی، آناهیتا همتی، شبنم فرشادجو، همایون ارشادی، سام نور، احسان کرمی و شهره سلطانی گرما بخش این جشنواره عیدانه بود.
از دنیای موسیقی نیز بزرگانی چون روزبه نعمت الهی، سالار عقیلی، رضا یزدانی، حجت اشرف زاده و حامد همایون در این بازار عیدانه حضور به هم رساندند.
اهالی دنیای ورزش نیز به خانه خود برای کمک به پروژه خانه‌ای از نو بسازیم مراجعه کردند. علی دایی، سعید معروف و سرکار خانم همسر گرامی وزیر محترم ورزش و جوانان نیز در این اتفاق مهم مردمی حضور داشتند.
کمپین استفاده از ساک دستی چند بار مصرف به جای ساک‌های پلاستیکی نیز یکی از اتفاقات فرهنگی بسیار موفق در این جشنواره بزرگ مردمی بود که با استقبال تحسین برانگیز بازدیدکنندگان همراه شد.گزارش تی وی پلاس از بازارچه خیریه روشنایی امید را مشاهده بفرمایید

اجتماعی

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین