پیرمردی که از دست رانندگی دخترهای تهرانی گریه کرد و خانمی که به فحاشی و متلک های آقایان اعتراض/ بررسی یک موضوع جنجالی در خط ویژه: چرا دست فرمان خانم ها بد است؟ / عکس تزئینی می باشد

۲۷ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۱۴۲۴۳ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

خط ویژه در هر برنامه سعی داره به موضوعات اجتماعی روز بپردازه و نظر مردم رو بپرسه. در این برنامه گزارشگر خط ویژه در سطح شهر به گفتگو با خانم ها و آقایان پرداخته پیرامون موضوع رانندگی خانم ها اینکه آیا واقعا همونطور که همه میگن خانم ها دست فرمون بدی دارن یا نه؟!
زن و مردها توی این گزارش پاسخ های جالب و بامزه ای دادن که دیدنش میتونه براتون جذاب باشه.

اجتماعی

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
علي مرعشي میگوید: ۱ آبان ۱۳۹۵
آخه چرا بايد ضعيفه ها از ما جلو بزنن :)
29 | 24 پاسخ
مانی دادگر میگوید: ۶ آبان ۱۳۹۵
با سلام مجدد. چرا صدا و سیما به شدت کم مخاطب شد؟ این سوالیست که هر رسانه اینترنتی برای پویایی خود باید در پاسخش تامل کند. بنده در این چند ماه که هر از گاهی به سایت شما یا سر میزدم یا منتقل میشدم یک نقصان قابل توجه در روشتان دیدم که امیدوارم آن را دوستانه پذیرا باشید. آن هم آستانه تحمل بسیار کم در پذیرش کامنت های انتقادی. بنده بشخصه در نظراتم هر چند نقد صریح میکنم اما هرگز آن را به توهین آلوده نمیکنم با این وجود به جرات میتوانم بگویم در این مدت حتی یک نظر انتقادی ام نیز تایید نشده. بله یک مورد در نقد ترویج اشرافی گری ابتدا تایید شد و بعد فورا عدم تایید. دوستان، مردم به دنبال رسانه ای هستند که تعامل دوسویه با مردم داشته باشد و متگلم وحده نباشد. وگرنه در تک صدایی هیچ رسانه ای در کشور به قدرت صدا و سیما نمیرسد. اما قدرتی بی ارزش، زننده و موجب تنها و تنها دافعه. انتظار میرود شما که خود نیز بعضا چوب خوردگان رسانه اقتدارگرای صدا و سیمایید رویه ای متفاوت با آن در پیش گیرید. با تشکر پیروز و پایدار باشید.
27 | 17 پاسخ