بامیلو-4

پیرمردی که از دست رانندگی دخترهای تهرانی گریه کرد و خانمی که به فحاشی و متلک های آقایان اعتراض/ بررسی یک موضوع جنجالی در خط ویژه: چرا دست فرمان خانم ها بد است؟ / عکس تزئینی می باشد

240 × 135
480 × 270
569 × 320
640 × 360
تهران ۱۷۷خط ویژه ۲۷دختر ۱۲۲ماشین ۲۱۵تصادف ۱۱۰رانندگی ۴۰خانم ۱۴اتومبیل ۶۴پسر ۶۳پیرمرد ۱۶آقا ۴فحاشی ۳۲راننده ۲۶

خط ویژه در هر برنامه سعی داره به موضوعات اجتماعی روز بپردازه و نظر مردم رو بپرسه. در این برنامه گزارشگر خط ویژه در سطح شهر به گفتگو با خانم ها و آقایان پرداخته پیرامون موضوع رانندگی خانم ها اینکه آیا واقعا همونطور که همه میگن خانم ها دست فرمون بدی دارن یا نه؟!
زن و مردها توی این گزارش پاسخ های جالب و بامزه ای دادن که دیدنش میتونه براتون جذاب باشه.

بامیلو-8

دیدگاه ها (۲)

آخه چرا بايد ضعيفه ها از ما جلو بزنن :)

با سلام مجدد. چرا صدا و سیما به شدت کم مخاطب شد؟ این سوالیست که هر رسانه اینترنتی برای پویایی خود باید در پاسخش تامل کند. بنده در این چند ماه که هر از گاهی به سایت شما یا سر میزدم یا منتقل میشدم یک نقصان قابل توجه در روشتان دیدم که امیدوارم آن را دوستانه پذیرا باشید. آن هم آستانه تحمل بسیار کم در پذیرش کامنت های انتقادی. بنده بشخصه در نظراتم هر چند نقد صریح میکنم اما هرگز آن را به توهین آلوده نمیکنم با این وجود به جرات میتوانم بگویم در این مدت حتی یک نظر انتقادی ام نیز تایید نشده. بله یک مورد در نقد ترویج اشرافی گری ابتدا تایید شد و بعد فورا عدم تایید. دوستان، مردم به دنبال رسانه ای هستند که تعامل دوسویه با مردم داشته باشد و متگلم وحده نباشد. وگرنه در تک صدایی هیچ رسانه ای در کشور به قدرت صدا و سیما نمیرسد. اما قدرتی بی ارزش، زننده و موجب تنها و تنها دافعه. انتظار میرود شما که خود نیز بعضا چوب خوردگان رسانه اقتدارگرای صدا و سیمایید رویه ای متفاوت با آن در پیش گیرید. با تشکر پیروز و پایدار باشید.

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.