زن جوان دلیل قتل همسرش را به زبان آورد: دوست پسرم را به خانه آوردم چون از همسرم راضی نبودم

۰۷ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ۴۶۲۳۴ دانلود ویدئو ۱۱
توضیحات

خرداد امسال ماموران پلیس و بازپرس دادسرای جنایی شیراز در جریان کشف جسد مردی در خیابان تاچارا قرار گرفتند و راهی آنجا شدند.
کارآگاهان پس از بررسی‌های اولیه دریافتند قربانی بر اثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. جسد این مرد در صندوق عقب خودرویش پیدا شد. بوی تعفن باعث شک اهالی و تماس آنها با پلیس شد. کارآگاهان با بررسی پلاک خودرو و استعلام از پلیس راهور توانستند هویت مالک آن یا همان مقتول را شناسایی کنند.
در ادامه تحقیقات، ماموران پس از شناسایی هویت قربانی،در نخستین اقدام تحقیقات خود را روی همسر او آغاز کرده و او را مورد بازجویی قرار دادند.
زن در بازجویی‌های ابتدایی گفت:همسرم صبح زود برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. بعد از آن نیز هرچه با تلفن همراهش تماس گرفتم پاسخگو نبود. بشدت نگرانش شدم و همه جا را دنبال او گشتم، ولی پیدایش نکردم. می‌خواستم موضوع را به پلیس اطلاع دهم تا این‌که متوجه شدم ماموران جسد وی را پیدا کردند.
نرگس اظهاراتش ضد و نقیض بود و هر بار ادعای جدیدی مطرح می‌کرد که همین موضوع باعث شد تا کارآگاهان به او مشکوک شوند و بازجویی از او را ادامه دهند تا زمانی که او لب به اعتراف گشود و به قتل همسر خود اعتراف کرد.
او در اعترافاتش به ماموران گفت: «چند سال قبل با همسرم آشنا شدم و پس از مدتی او پیشنهاد ازدواج داد و پای سفره عقد نشستیم. زندگی بدی نداشتیم تا این‌که مدتی قبل با هم به اختلاف خوردیم. بین ما هر روز اختلاف و درگیری بود.»
همان زمان که نرگس از زندگی زناشویی‌اش احساس نارضایتی و فکر می‌کرد به بن‌بست رسیده، با پسری آشنا شد که از دوستی با او حس خوبی داشت. با او صحبت و درد‌دل می‌کرد. کم‌کم به او وابسته و وابستگی‌اش به علاقه تبدیل شد تا جایی که تصمیم گرفت از همسرش جدا شود و با آن پسر جوان ازدواج کند.
او درباره جدایی از همسرش گفت: «دلم می‌خواست جدا شوم، اما فکر طلاق و کنایه‌های اطرافیان آزارم می‌داد. دلم نمی‌خواست نقل مجلس اطرافیانم باشم و در موردم حرف بزنند. می‌خواستم از طلاق و ازدواج با آن پسر منصرف شوم که نقشه شومی به مخیله‌ام راه یافت و به فکر قتل همسرم افتادم. اگر او را با یک نقشه قبلی می‌کشتم و از مرگش ابراز ناراحتی می‌کردم، کسی نمی‌توانست من را سرزنش کند. بعد هم براحتی با مرد مورد علاقه ام ازدواج می‌کردم.»
نرگس با خود فکر کرد و دید که به‌تنهایی نمی‌تواند نقشه‌اش را عملی کند. توان بدنی همسرش بیشتر از او بود و ناکام می‌ماند. پس باید یک همدست هم برای خود پیدا می‌کرد. در آن زمان هیچ‌کسی به اندازه همان مرد جوان که بتازگی با او دوست شده بود مورد اعتمادش نبود. زمانی که از دوستش خواست به خانه‌اش برود تا با هم نقشه قتل همسرش را اجرا کنند او موافقت خود را اعلام کرد و گفت که می‌تواند روی کمکش حساب کند.
این زن درباره روز حادثه گفت: آن روز دوستم در خانه‌ام پنهان شده بود. قرار بود همسرم را با ضربات چاقو بکشیم و همین کار را هم کردیم. بعد از اطمینان از کشته شدن او، جسدش را در صندق عقب پراید همسرم پنهان و خودرو را در محلی خلوت رها کردیم. پس از این اعترافات، همدستش نیز دستگیر شد.

اجتماعی

نظرات (11)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۷ شهریور ۱۳۹۵
ای خدا بازم شوهرکشی اخه اینها میدونند دستگیر میشوند چرا اینکارو میکنند قانون تو این جور موارد نباید کوتاه بیاید حتی اگر خانواده مقتول کوتاه بیاید فقط قصاص اونم بدون چون چرا.تا درس عبرتی باشد برای دیگر زنانی که قصد کشتن شوهرشون را دارند
32 | 24 پاسخ
پاسخ سمیرا : ۱۲ مهر ۱۳۹۵
من توصیه میکنم شما داستان قتل بی رحمانه زنی توسط همسرش بعد افشا شدن همسر دوم رو بخونید. در ایران زنها تحت فشار و ناتوانی و چون راه دیگری ندارند دست به چنین کاری میزنند ولی مردها با وجود آزادی این کارها رو میکنند.قتلهایی که توسط مردان انجام میشه بسیار بیشتر هست.
تنها میگوید: ۸ شهریور ۱۳۹۵
اصلن نمیتونم تصور کنم چجوری انسانیت ادمها اجازه میده بشسون ادم بکشن ؟ به هر دلیلی .اونم همسرت. نمیخایش طلاق بگیر .زندگی دیگری را بگیری برای خوشی خودت حالا طرفت هر چقدرم بد باشه . باید دلیلی خیلی قوی باشه تا بتونی رضایت بدی به این امر
26 | 25 پاسخ
علی میگوید: ۱۲ مهر ۱۳۹۵
فقط اعدام .کوچکترین حق اعدام هستش و بس
26 | 26 پاسخ
امیرسام میگوید: ۳ آبان ۱۳۹۵
همچین خبرهایی نوبره به خدا وااااااااااااا
22 | 23 پاسخ
بی نام میگوید: ۳ آبان ۱۳۹۵
اختلاف درگیری دوستی واشنایی وحوس و خیانت و.......قتل
22 | 25 پاسخ
مهمان میگوید: ۸ آبان ۱۳۹۵
من خیلی از داستان های جنایی را می خوانم می خواهم بگویم هیچوقت راز قتل پنهان نمی ماند بلا خره فاش میشود کاش قاتلان مخصوصا زنان شوهر کش این را می دانستند بهترین راه در اینگونه موارد طلاق است
18 | 21 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۷ آبان ۱۳۹۵
ماشالا زنا واسه دوستي چه غلطا كه نميكنن
16 | 13 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۹ آبان ۱۳۹۵
دوست عزیز شما هم دارید از آب گل آلود ماهی میگیرید.فقط زنا شوهر میکشن؟تا حالا نشنیدی هیچ مردی زنشو بکشه؟عجیبه واقعا
13 | 14 پاسخ
فاطمه میگوید: ۴ آذر ۱۳۹۵
اصلا نمیتونم حتی تصورش کنم که یک زن بخاطر عشقش شوهرش رو بکشه متاسفم برای بعضی ازخانومها
15 | 11 پاسخ
زهرا بخشی زاده میگوید: ۱ شهریور ۱۳۹۶
متاسف چه اتفاق ناگواری که علت ش نارضایتی جنسی و نداشتن پول زیاد هست ش .
0 | 0 پاسخ