آخرین ویدیو از بازیگر دستفروش ساعت خوش پیش از مرگ/بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران در غربت درگذشت

۲۳ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۳۴۵۲۹ دانلود ویدئو ۱۱
توضیحات

دو دنیای هنر و ورزش هرچقدر که بلحاظ فرهنگی افتراق داشته باشند در یک نقطه و آن هم “بیرحمی” اشتراک دارند.

بیرحمی از آن جهت که هر دو دنیا فقط چهره های سالم و بانشاط را می خواهند؛ کافیست یک ورزشکار توانا پا به سنین پیری بگذارد یا به دلیل عارضه ای جسمی از صحنه قهرمانی دور شود تا هیچ کس یادی هم از او نکند.

دقیقا یک هنرمند هم تا وقتی سرحال و پرکار است در کانون توجه قرار دارد و کافیست فقط چند سال از حیطه خویش دور بیفتد تا همگان یادشان برود زمانی چنین چهره ای زیست می کرده است.

حالا در نظر بگیرید هم قهرمان ورزشی باشی و هم سابقه بازیگری داشته باشی اما به دلیل بروز یک حادثه، ناگهان پشتت خالی شود و هیچ کس را یار و یاور خود نبینی. اینجاست که بیش از پیش آزار می بینی.

این دقیقا همان اتفاقی است که برای ایرج خدری رخ داده است؛ خدری که از اواخر دهه ۶۰ تا اواسط دهه ۷۰ در تیمهای ملی رده های مختلف بسکتبال ایران توپ زده و از اوایل دهه ۷۰ پایش به سینما و تلویزیون هم باز شده و به واسطه فیزیکش تجربه همکاری با کارگردانان مختلف را از سر گذرانده بر اثر بروز یک حادثه دچار تنگنای اقتصادی شده و این روزها در میدان امام حسین(ع) دستفروشی می کند.

اشتباه نکنید؛ خدری نه گرفتار اعتیاد شده، نه رفیق نابابی داشته که پای او را به مجالس آنچنانی باز کند و به این واسطه برایش دردسر درست کند و نه حتی در تمام عمرش یک مورد سابقه منکراتی داشته است!

خدری در اثر آسیب دیدگی جسمی و آن هم حین یک بازی بسکتبال در لیگ ایران دچار ضایعه نخاعی شده و اسفناکتر اینکه تشخیص نادرست پزشک فدراسیون بسکتبال باعث جدی نگرفتن این ضایعه و در نهایت معلولیت وی شد.

این بار شبکه تی وی پلاس سراغ ایرج خدری رفت تا از روزگار سختی برایمان بگوید که بعد از بیماری بی رحمش دچار آن شده . 

اجتماعی

نظرات (11)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
امامی کجاست؟ سوئده؟ بگید دیگه برنگرده. :)
54 | 50 پاسخ
هلن میگوید: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
اقا اگه گزارشگر کم دارین بیاین از من دعوت کنین بخدا بهتر از بهشتی و صفایی و طبرسی اجرا میکنم !!!!!!!!!! آخه اینا کین میفرستین واسه گزارش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
59 | 51 پاسخ
محمدحسین مصیبی میگوید: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
عزیزان ایشان بچه محل ما هستند..بسیار انسان شریف و آبروداری هستند..از سایت tv plus خواهش میکنم شماره حساب ایشان رو بگذارند تا هر شخصی به اندازه ی وسعش به ایشان کمک کند..یا علی
53 | 45 پاسخ
میثم میگوید: ۱ خرداد ۱۳۹۵
فقط مصطفی امامی و حمید رضا فراهانی ...فوق العاده هست برنامه هاشون.
50 | 50 پاسخ
پاسخ سیروس رئیسی : ۳ خرداد ۱۳۹۵
سلام لطفا آدرس یا شماره ای چیزی برا من بفرستید شاید بتونم یه کارائی توسط دوستانم انجام بدم برا ایشان واقعا که عجب جماعتی هستیم ما ایرانیها برا جسده هادی نوروزی مرحوم که من جگرم براش میسوزه خودمون را میکشیم با اینکه میدونیم حداقل خانواده اش مشکل مالی به اون صورت ندارند و اما برا این عزیزان تا وقتی هستند بی خیالیم
mahnaz arabi میگوید: ۳ خرداد ۱۳۹۵
ashe gh e in Gozaresh gar hastam, kheili aaliye.Mona CANADA
49 | 47 پاسخ
samin میگوید: ۹ خرداد ۱۳۹۵
دولت به فکر ملت باش. مجریان تی وی پلاس فقط مصطفی امامی و حمید فراهانی راد با اجرای فوق العادشون. عالی هستند.عالی برنامه هاشون
44 | 47 پاسخ
محمدحسین مصیبی میگوید: ۱۹ تیر ۱۳۹۵
خیال همه راحت شد..ایرج خدری فوت کرد...حداقل به زن و بچه اش برسند..زنش ام اس داره...فاتحه مع الصلوات
41 | 38 پاسخ
مهدی شیرازی میگوید: ۲۰ تیر ۱۳۹۵
خدا بیامرزتش راحت شد
33 | 35 پاسخ
امید میگوید: ۲۰ تیر ۱۳۹۵
سلام اگر ممکنه شرایطی فراهم کنید حداقل بعد از این مرحوم بتونیم هر چند ناچیز به خانوادش کمک کنیم. منتظر پاسخ شما هستم با تجدید احترام
36 | 35 پاسخ
ali میگوید: ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
یادش بخیر تو سنتوری هم بود (صاحب خونه علی سنتوری)
0 | 0 پاسخ