این دختربچه سه ساله بخاطر تجاوز وحشیانه شوهرعمه اش کور شد!/ناپدری ام آنقدر کتکم زد که دستم قطع شد/پدر معتادی که دخترش را با سیخ داغ تنبیه می کند/بررسی پدیده شوم کودک آزاری در رادیو پلاس

۰۹ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۳۲۵۰۰ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

کودک آزاری؛ اتفاقی فجیع که در تمام دنیا شایع است. کودکان بی گناهی که قربانی اعتیاد، اختلاف، هوس یا هر موضوع دیگری می شوند و بلاهای دردناکی سرشان می آید.

رادیو پلاس این بار موضوع کودک آزاری را مورد بررسی قرار داده و از یک نماینده مجلس درباره قوانین کشورمان در مقابله با این مسئله شوم و تلخ سوال پرسیده است. 

رادیو پلاس

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
pejman میگوید: ۹ مهر ۱۳۹۵
خیلی بی شرفن
34 | 17 پاسخ
مهمان میگوید: ۹ مهر ۱۳۹۵
اینا آدم هستن واقعا خدا لعنتشون کنه
17 | 18 پاسخ
Ali میگوید: ۹ مهر ۱۳۹۵
واقعا متاسفم با اين قوانين ناقص و با اين برخوردهاي سطحي ،، اينجور افراد رو بايد بگيرن عينا همونكارو باهاشون كنن و بعدم قويا اعدام كنن - در اخر ادرس يا شماره تماسي از خانواده و مادر حديثه دارين كه بشه بهشون كمك مادي كرد ؟
18 | 17 پاسخ
رزيتا میگوید: ۱۱ مهر ۱۳۹۵
اول از شما به خاطره اين حركتتان كمال تسكر را دارم ،. اينكه موضوع كودك ازاري را در برنامه خودتان قرار داديد ،من هميشه سبها كه دختر سه سالم ميبوسم براي بچه هاي كوچك دعا ميكنم از خطر و بيماري و ازار در امان باشند ،به اندازه اي حقوق اين كودكاي معصوم كه رسما فرشته هاي اسماني هستند مهم كه هيچ گناهي بالاتر از اين گناه نيست ، لطفا ادرس و يا تلفني از اين دختر معصوم حديثه براي من ارسال كنيد، با سپاس مجدد
12 | 10 پاسخ
شیرین میگوید: ۲۱ آذر ۱۳۹۶
دیدگاه شماواقعاچرااااااااااااااااا دارم افسرده میشم... من میترسم
0 | 0 پاسخ