ایدزی ها سوتی تاریخی سریال پریا را رو کردند/آشتی کنان آقای بازیگر و پسرش بعد از سال ها کدورت/رادیو اکتیو تقدیم می کند

۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ۲۳۱۰۰ دانلود ویدئو ۴
توضیحات

رادیو اکتیو امروز گزارشی رفته است درباره سوتی عجیب سریال پریا که با موضوع ایدز روی آنتن شبکه سه رفت و همچنین آشتی رضا رویگری با پسرش بعد از سالها.

رادیو پلاس

نظرات (4)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
خوب در این سریال پریا که ایدز نداشت شوهرش ایدز داشت...در ضمن تمام صحبت هایی که این پزشک مرکز مشاوره پرسیدن رو هم پزشک پریا در سریال براشون توضیح داده بود
34 | 35 پاسخ
yashar میگوید: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
خیلی مسخره و بچه گانه به موضوع ایدز پرداخته بود . حداقل چنتا سریالُ فیلمی که کشورهای دیگه ساخته بودنُ میدیدن تا بلکه یه ذره واقعی تر به نظر برسه . به اموزش در مورد روشهای انتقال این بیماری هم که اصلا آموزنده نبود . فقط تنها چیزی که خیلی اشاره شد بهش اینکه قرص مصرف کنن . در کل انگار یه یه آدم عامی این سریالُ ساخته بود . شروع نه چندان جالب و پایان بسیار مسخره . به نظرم اگه پول ساخت این سریالُ به انجمن ایدز اهدا میکردن خیلی بهتر میشد.
29 | 31 پاسخ
Javad میگوید: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
واقعاسریال سرهم بندی ومزخرفی بود
29 | 31 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
توجه به این نکته ضروری که بیماری افراد صفت اونا به حساب نمیاد. بنابراین، بهتر موقع نوشتن تیتر فارغ از اینکه اصلاً خبر تا چه میزان اهمیت دارد از به کار بردن واژه‌هایی مثل ایدزی‌ها، سرطانی‌ها و ... خودداری و کلمه‌هایی مثل مبتلایان به ایدز جایگزین بشه. قرار نیست افراد بیمار با نوع بیماری‌شون شناخته بشن، رعایت این موضوع از طرف رسانه‌ها بر ادبیات عموم مردم هم می‌تونه اثرگذار باشه.
30 | 27 پاسخ