ماجرای مزایده فروش جوراب سحر قریشی،الناز حبیبی و شهره قمر در فضای مجازی!!!

۲۱ / ۰۱ / ۱۳۹۵ ۷۹۴۲۵ دانلود ویدئو ۱۰
توضیحات

چند روز قبل در فضای مجازی خبری کار شد با محوریت مزایده فروش جوراب هنرمندان خانم. در گفت و گویی که رادیوپلاس با چند تن از هنرمندان عزیز کشورمان انجام داد نتایج جالبی به دست آمد. خودتان گوش کنید

رادیو پلاس

نظرات (10)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
لاله میگوید: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵
با سلام کار به این شایعه ندارم ولی جواب خانم قمر خیلی وقیحانه بود و جمع بستن مردم ایران و ابراز تاسف برای مردم ایران خیلی جمله زشتی بود این خانم تو چه سطحی هستن که در مورد یه ملت اون هم ملت بی نظیر ایران این جمله رو میگن این خانم اول بازیگریشونه و چنتا فیلم درجه دو و یه نقش کوچیک تو در مدت معلوم داشتن که در حده سیاهی لشکر بود و به ایشون میگم هنرمند هر چه داره از مخاطب داره و شما از اول را در مورد ولی نعمتهای خودتون اینطور حرف میزنید مطمعن باشید به هیچ کجا نخواهید رسید.
58 | 39 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
سرم را دو دستی گرفته ام حالم بد شده است وای برما با این افکار
46 | 37 پاسخ
نیلوفر میگوید: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
متاسفم واقعا متاسفم ما به کجا رسیدیم؟؟کجا رفته فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله مون؟؟؟؟
36 | 31 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
شهره قمر چرا یک میلیون فالوور داره...؟کلا 10 فیلم در پیت بازی کرده دیگه...
48 | 29 پاسخ
حنا میگوید: ۲۶ فروردین ۱۳۹۵
خانم دهقان !!! از شما بعید بود اینکاراها .. چقدر شبیه بودن مکالمه ها خخخخخ (واکنش غیرمنتظره سحر قریشی به انتشار خبر کاندید شدن در مجلس) و (ماجرای مزایده فروش جوراب سحر قریشی،الناز حبیبی و شهره قمر در فضای مجازی!!!)
6 | 10 پاسخ
مجید میگوید: ۲۶ فروردین ۱۳۹۵
گند زدن به همه چیز. جوراب فروشی و خوانندگی وتبلیغ عینک و آرایشهای زننده... خدا داوری کند که در مملکت شهید داده با هزاران مشکلات معیشتی مردم ؛ این ها چه کثافت بازیها که در نمیاورند. مسئولین کجایند؟؟؟؟؟
29 | 53 پاسخ
سارا رسول زاده میگوید: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
اين سحر قريشى كه چيپ ترين و داغون ترين آدمى كه به زور حاشيه مى خواد خودشو مطرح كنه چهار تا تله فيلم نقش هنرور و بهتره بگم سياهى لشكر بازى كرده حيف اسم هنرمند كه روش گذاشتن !!!
2 | 0 پاسخ
منا میگوید: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
در واقع كار خانم دهقان غير اخلاقى بود كاملا مشخص بود شهره قمر و قريشى اصلا خبر نداشتن كه داره باهاشون مصاحبه مى كنن !!!! كارشون زشت بود
0 | 0 پاسخ
سجاد میگوید: ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخه سحر قريشى مگه بازيگره !!! چرا اسم اين زن سن بالاى دروغگو و كه حتى حاضر نيست سن واقعيشو كه متولد ١٣٥٣ در افغانستانه رو اعتراف كنه شانسى كه آورده مهاجراى افغان مدارك شناسايي ندارن ورگرنه اينقد وقيحانه سن واقعى و افغانى بودنش و كتمان نمى كرد، حيف بقيه بازيگرا نبود كه اسم اين دوزارى كه همسن مادرشونه بغل ٢ تا بازيگر خوب و بى حاشيه مثل خانم حبيبى و خانم قمر بزاريد !!!!؟؟
3 | 0 پاسخ
كيارش میگوید: ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
من كار به مصاحبه ندارم كه تابلو بود مى خواستن بازيگرو تو عمل انجام شده بزارن فقط يه سوْال دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا خاله سحرم كه چند تا تله فيلم شونه تخم مرغى درپيتى بازى كرده جزو هنرمندان به حساب مياد ؟؟؟؟؟ به خدا دل درد گرفتم از خنده
0 | 0 پاسخ