اولین واکنش حمید گودرزی به پاسخ گلزار: خدا را شکر برنامه ام برای مردم مهم شده/ اگر پولدار باشم نگران نیستم که فراموش شوم

۰۱ / ۰۸ / ۱۳۹۷ ۵۰۴۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

حمید گودرزی در آخرین گفتگوی خود با کافه خبر گفت:
تجربه اجرا برایم تجربه جدیدی بود و خوب است. یکی دو جلسه اول حالت بیگانه دارد اما بعد نه.
* به گفته تهیه کننده برنامه، بیننده برنامه 7درصد بوده و بعد آمدن من 17درصد شده. 17درصد یعنی میزان مخاطب قابل توجه برای تلویزیون. خدا را شکر جذاب است و برای مردم مهم شده.
 حمید گودرزی درباره انتقادی که در اینستاگرامش کرده بود و موجی راه انداخت که کار را به پاسخ گلزار کشاند گفت:
واقعیت این بود که این کپشن و عکس را تهیه کننده مسابقه به من داد تا در اینستاگرام بگذارم چون از قبل هم قرار بود هر هفته برای برنامه اطلاع رسانی داشته باشیم و ... من اصلا نخوانده بودم. به محض اینکه گذاشتم بعد دو، سه ساعت دیدم محتوایش چیست و داستان ساز شده. گلزار هم قبلا گفته بود من دارم کپی می کنم، هزار نفر ساخته اند و ما هم یکی از آنها. با اینکه این پست و این اتفاق تبلیغی برای این دو برنامه بود، ولی تبلیغ از نوع منفی را من دوست ندارم.
*حمید گودرزی در پاسخ به سوال انتقاد از ورود بازیگران به حیطه اجرا گفت:اینکه یک بازیگر مجری شود یا یک مجری بازیگر شود، اگر خوب انجام بدهد به نظر من اشکالی ندارد. اگر کسی مخالفت می کند این حسادت است.
مگر محمد سلوکی در فیلم آقای مهرجویی بازی کرد ما احساس کردیم جایمان تنگ شده؟ تازه به این بنده خدا قول نقش اول هم داده بودند. یا خیلی از دوستان دیگر ما، خود شهاب حسینی، صابر ابر، یا مهدی سلوکی و امیرحسین مدرس اینها همه مجری بودند بعد بازیگر شدند. مگر کسی ناراحت شد؟ اتفاقا باعث شد سینما درخشان تر شد.
 حمید گودرزی در پاسخ به اینکه صدایت خوب بود چرا خوانندگی را ادامه ندادی گفت: یکباره دیدم همه خواننده شدند
مجری مسابقه پنج ستاره درباره اینکه بازیگران خوش تیپ از چهل سالگی دچار نگرانی کم کاری در سینما میشوند گفت:
بیشتر تلاش می کنم دو سه جا توپ بزنم که جبران شود. به همین دلیل شما می بینید که اجرا، بازیگری، خوانندگی را انجام می دهم. برای این است که هم دلار بالا رفته و هم آن فوبیا به سراغم آمده. این است که هدفم و در واقع آینده ای که پیش رو است این است که زمین های بازی مختلفی داشته باشم. البته اگر پول باشد نگرانی از نبودن و فراموش شدن ندارم. با جیب خیلی پر اگر فراموش شوی مهم نیست.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین