هفت‌تیر کشی فوتبالیست مطرح برای خواننده‌ی مشهور + فیلم

۲۴ / ۰۷ / ۱۳۹۷ ۲۱۳۸
دانلود ویدئو (جدید)
۱
توضیحات

درگیری بین این دو چهره‌ی مشهور در یک کلوب شبانه در استانبول آغاز می‌شود، جایی که این دو نفر با هم درگیری فیزیکی پیدا کرده و آردا توران با سر به بینی برکای کوبیده و او را مجروح می‌کند. بر اساس تصاویر دوربین‌های مداربسته که اخیراً توسط تلویزیونهای ترکیه منتشر شده ساعت 5:20 صبح ابتدا برکای از نایت‌کلاب خارج می‌شود درحالیکه بسیار عصبانی است. نزدیکان برکای در این لحظات سعی در آرام کردن او دارند.

درحالیکه همه سعی در آرام کردن برکای دارند، ساعت 5:22 دقیقه بوراک ییلماز ملی‌پوش ترکیه و بازیکن باشگاه ترابزون‌اسپور در مقابل دوربینهای مداربسته ظاهر می‌شود. یک دقیقه بعد هم طرف دیگر دعوا آردا توران در مقابل دوربینها ظاهر می‌شود.

آردا توران نمی‌تواند روی پای خود بایستد و تلو تلو می‌خورد طوریکه برای سرپا نگه داشتن او هشت نفر کمک می‌کنند. آردا توران می‌خواهد به آن طرف خیابان به طرف برکای برود ولی اطرافیان او برای اینکه در خیابان دعوایی رخ ندهد با تلاش بسیار اجازه نمی‌دهند توران به برکای نزدیک شود. ساعت 5:25 دقیقه برکای با بینی شکسته سوار تاکسی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود. آردا توران هم وقتی متوجه می‌شود برکای به بیمارستان منتقل شده او هم راهی بیمارستان می‌شود.

ساعت 6:24 تصاویر مداربسته‌ی بیمارستان ورود آردا توران را ثبت می‌کند. او و برادرش در حالی وارد بیمارستان می‌شوند که با دقت در تصاویر مشخص است آردا توران زیر کتش یک تپانچه پنهان کرده است. در ساعت 6:26 دوربینهای مداربسته‌ی واحد چک‌آپ بیمارستان، برکای شاهین و آردا توران را در یک قاب نشان می‌دهند. آنها روی یک مبل نشسته و شروع به صحبت کردن می‌کنند. آردا بعداً مدعی شده که از برکای عذرخواهی کرده و به او گفته که به همسرش کوچکترین بی‌احترامی‌ای نکرده و همه چیز یک سوءتفاهم بوده است. اینجا است که معلوم می‌شود علت دعوای آنها در نایت‌کلاب این بوده که برکای فکر می‌کرده آردا توران به همسرش بی‌احترامی کرده است.

هجده دقیقه بعد گفتگوی آردا توران و برکای پرتنش می‌شود. توران بعد از ماجرا به پلیس گفته که تپانچه‌ی خود را مسلح کرده، روی میز گذاشته و به برکای گفته:" اگر حرف من را باور نمی‌کنی، سلاح را بردار و هر کاری می‌خواهی بکن".

برکای سلاح را از روی میز برمی‌دارد و با گفتن اینکه دیگر بیشتر از این آبروریزی نکن، سلاح را روی صندلی می‌اندازد. در این لحظات سلاح روی صندلی چندین بار برداشته شده و این طرف و آن طرف گذاشته می‌شود. برکای بعد از ماجرا به پلیس می‌گوید در این لحظات به آردا توران گفته که مرتکب اشتباه شده و باید از او عذرخواهی کند. این آردا را عصبانی کرده و باعث می‌شود سلاحش را دوباره بدست بگیرد. به گفته‌ی برکای آردا یک گلوله به سمت زمین شلیک می‌کند. این لحظه در دوربین ثبت نشده چرا که در نقطه‌ی کور قرار داشته و دو طرف در این لحظات تنها بوده‌اند. گلوله‌ی شلیک شده از زمین کمانه کرده و یک پرینتر را سوراخ می‌کند. با وجود صدای شلیک سلاح، کسی به اتاق وارد نمی‌شود.

اما تنش بین برکای و آردا بار دیگر بالا می‌گیرد. 5 دقیقه بعد این دو نفر بخش چک‌آپ بیمارستان را ترک کرده و دوربین‌های مداربسته این را ثبت کرده‌اند. ساعت 7:07 دقیقه صبح آردا توران با گروهی چند نفره در مقابل اورژانس بیمارستان دیده می‌شود. در این گروه یک خواننده‌ی مشهور دیگر به نام مورات دالکیلیچ دیده می‌شود که دست خود را دور گردن آردا توران انداخته است. برکای در این لحظات با همراهانش از در اورژانس خارج نشده و به بخش چک‌آپ برمی‌گردد و محل شلیک آردا را به همه نشان می‌دهد و از همراهانش می‌خواهد به دنبال پوکه بگردند. پوکه‌ای که در نهایت توسط پلیس در محل کشف می‌شود.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین