قتل هولناک دختر بچه 3 ساله از سوی پدر 23 ساله در مشهد

۰۶ / ۰۵ / ۱۳۹۷ ۷۵۶۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 پدر 23 ساله، هنگام مشاجره با پدرزنش که به درگیری خانوادگی انجامید، ناگهان «خنجر خشم» را بر قلب دختر سه ساله اش فرود آورد و بدین ترتیب، کودکی دیگر قربانی مشاجرات و نزاع های خانوادگی شد!

چند روز قبل، «عبدا...» مرد 23 ساله ای که ساکن یکی از روستاهای آبادان بود، دست همسر و دختر سه ساله اش را گرفت و به همراه پدرزنش، برای سفر دو هفته ای راهی مشهد شد تا مهمان عمه همسرش باشند.

این مهمانیو میزبانی در شهرک شهید بهشتی مشهد (معروف به محله عرب ها) با خوشی و خوشحالی سپری می شد و قرار بود آن ها تا دو روز آینده به خوزستان بازگردند که ناگهان حادثه ای دلخراش، تقدیر را به گونه ای دیگر رقم زد و ...

 عقربه های ساعت از نیمه شب عبور کرده و در دقایق اولیه بامداد پنج شنبه از پس هم می دویدند که برخی مهمانان و اعضای خانواده میزبان، سخن را به تفریح شبانه کشاندند. آن ها سپس تصمیم گرفتند ساعتی را در پارک نزدیک محله بگذرانند تا به کودکان و به ویژه نجمه سه ساله مهمان خوش بگذرد! اما عبدا... با شنیدن این سخنان ساز مخالف را کوک کرد و گفت: شب برای بچه ها خطرناک است! به ویژه این که به خاطر بازیگوشی نجمه احتمال دارد حادثه ای رخ بدهد!

پدربزرگ نجمه که تا آن لحظه سکوت کرده بود وقتی اخم های نوه هایش را دید، رو به داماد جوانش کرد و گفت: بچه ها که تاکنون بیرون نرفته اند، آن ها در خانه زندانی بودند، بگذار برای ساعتی به پارک بروند و لذت ببرند! و ...

 همین اظهارنظرها لحظاتی بعد به مشاجره انجامید به طوری که صاحبخانه (شوهر عمه همسر عبدا...) نیز وارد ماجرا شد تا این مشاجرات خاتمه یابد.

اما گویی دست تقدیر، سرنوشت دیگری را برای مهمانان این خانواده رقم زده بود. این درگیری های لفظی دقایقی بعد به کشمکش های خانوادگی کشید ولی در اثنای این درگیری ها ناگهان عبدا... کارد بزرگی را برداشت و رو در روی پدرزنش قرار گرفت.

صاحبخانه و همسرش برای جلوگیری از نزاع، بین آن ها ایستادند. وقتی عبدا... کارد خنجرگونه را بالا برد، صاحبخانه تیغه آن را در هوا گرفت تا بر پیکر پدربزرگ فرود نیاید اما در حالی که خون از دست صاحبخانه سرازیر شده بود، عبدا... با خشم و عصبانیت هولناکی کارد را کشید به طوری که تیغه کارد کف دست صاحبخانه را برید.

عبدا... که احساس می کرد تیغه چاقو در جای دیگری گیر کرده است، دوباره قدرتش را به کار گرفت و تیغه خون آلود کارد را بالا برد. در همین حال فریادهای اعضای دیگر خانواده، چشم ها را متوجه نجمه سه ساله کرد. او در حالی که خون از قلب اش فواره می زد، روی زمین افتاد.

پدر بزرگ هراسان نوه اش را در آغوش گرفت و از طبقه بالا به سمت راهرو دوید تا عزیز دردانه اش را به بیمارستان برساند. در همین گیر و دار عبدا... که متوجه ماجرا شده بود، با چهره ای خشم آلود و درحالی که هنوز دسته «خنجر خشم» را در دست می فشرد به دنبال پدر زنش دوید و دو ضربه کارد نیز بر پشت او فرود آورد. اما پدر بزرگ زخمی کودک سه ساله را رها نکرد و به بیرون از منزل دوید.

همسایگان و اهالی با دیدن این صحنه هولناک

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین