گویندگی بازیگران برای آقای خاص تلویزیون/ پشت صحنه جذاب از ساخت ویژه برنامه جام جهانی فردوسی پور

توضیحات

ویژه‌برنامه‌ جام جهانی شبکه سه سیما که توسط عادل فروسی‌پور و تیم برنامه‌ «نود» تدارک دیده شده است، از ۲۱ خرداد ماه هر شب به روی آنتن خواهد رفت.
این برنامه شامل آیتم‌های مختلفی است که در بخشی به معرفی کشورهای حاضر در این رویداد بزرگ ورزشی می‌پردازد. تعدادی از هنرمندان دوبله از جمله منوچهر زنده‌دل، امیر جوشقانی و ... گویندگی این بخش را بر عهده‌ دارند.
برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با موضوع جام جهانی، در دکوری جدید به روی آنتن خواهد رفت. دکور برنامه‌ «بیست هجده» در همان استودیو ۱۱ ساختمان تولید تعبیه شده است که دکور «نود» هم در آن قرار دارد.
این برنامه سه روز قبل از آغاز بازی‌های جام جهانی از ساعت ۲۲ و ۳۰ به روی آنتن خواهد رفت. همزمان با آغاز بازی‌ها نیز «بیست هجده» از ساعت ۱۹ به روی آنتن خواهد رفت.
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما پیش از این به ایسنا توضیح داده بود، پس از ماه مبارک رمضان به دلیل آغاز مسابقات جام جهانی سریال جدیدی به روی آنتن نخواهد رفت.
مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد که هر شب در قالب برنامه «بیست هجده» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور از شبکه سه سیما پخش و به آن پرداخته خواهد شد.
ایران دوبلاژ در صفحه‌ی خود در اینستاگرام ویدئویی از مقدمات ساخت ویژه‌برنامه‌ی جام‌جهانی با حضور برخی اهالی دوبله به همراه عادل فردوسی‌پور منتشر کرده است که در این بخش می‌توانید آن را مشاهده کنید.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین