رسوایی اخلاقی وودی آلن علنی شد / او به دخترش نظر داشت!

۰۳ / ۰۳ / ۱۳۹۷ ۳۵۶۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

پسر وودی آلن از پدرش در مورد ادعاهای تعرض جنسی به خواهرش دفاع کرد.

موزز فارو فرزندخوانده وودی آلن و میا فارو، با انتشار نامه‌ای از او در مقابل ادعاهای تعرض جنسی دفاع کرد. او در این نامه که دیروز منتشر کرد آورده است که پدرش به هیچ وجه به خواهرش دیلن تجاوز Rape نکرده و به جایش مادرشان را به زورگویی و مغزشویی دیلن متهم کرد.
موزز 39 ساله را میا فارو در سال 1980 از کره جنوبی به فرزندخواندگی گرفته بود. چند ماه بعد رابطه 12 ساله آلن و میا فارو بعد از لو رفتن رابطه پنهانی بین آلن و دخترخوانده‌اش سون یی پروین که از او 35 سال کوچکتر است به پایان رسید. طی دعوای حقوقی سختی برای حضانت فرزندانشان میا فارو ادعا کرد آلن، دخترشان دیلن را هنگامی که 7 سال داشت مورد آزار جنسی قرار داده است. این ادعا در دادگاه هرگز ثابت نشد و بعد از اینکه حضانت 3 فرزند آلن و فارو یعنی موزز، دیلن و رونان به میا فارو رسید وودی آلن با دخترخوانده‌اش پروین در سال 1997 ازدواج کرد.
اتهام تجاوز آلن به دخترش دیلن خانواده را به دو قسمت تقسیم کرد. موزز طرف پدر را گرفت و برادرش رونان در سمت مادر و خواهرش ایستاد. موزز که یک روان‌شناس است حال در این نامه که به آن عنوان "پسر صحبت می‌کند" را داده است نوشته که در روزی که ادعا می‌شود آلن به دیلن تجاوز کرده است، یعنی 4 آگوست 1992، او هم در خانه بوده و پدر و دختر هرگز با هم تنها نشدند. دیلن در سال 2014 گفته بود که آن روز آلن او را مجبور کرده وقتی کارش را انجام می‌داد به حرکتقطار اسباب بازی دور اتاق نگاه کند ولی الان موزز می‌گوید آنها اصلا در خانه قطار اسباب‌بازی نداشتند. او ادعا می‌کند مادرشان میا فارو شخصی بسیار سوءاستفاده‌گر و حسابگر بوده و دیلن را جوری شستشوی مغزی داده که فکر کند این اتفاق افتاده است. موزز می‌گوید مادرش او را به شدت کتک می‌زده و هیچ کنترلی روی رفتارش نداشته است.
موزز خواهرش دیلن را نصیحت کرده است که عقلش را به کار بیاندازد و بفهمد که وقف زندگی‌اش در مسیر مادرش برای نابود کردن شهرت وودی آلن هیچ نتیجه مثبتی برای زندگی‌اش به ارمغان نخواهد آورد.
دیلن در پاسخ به این حرف‌های برادرش نوشته برادرم آدم مشکل‌داری است و برایش متاسفم که این کارها را می‌کند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین