تیراندازی مرگبار در کرمانشاه/ 4 زن و دختر طعمه انتقام خونین شدند

۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ ۸۸۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

مرد جنایتکار که چهار زن و دختر جوان را در آرامستان باغ فردوس کرمانشاه به قتل رسانده بود پس از 4 ماه فرار در تهران دستگیر شد.

22 دی سال گذشته گزارش تیراندازی مرگبار به 4 زن در کرمانشاه به پلیس اعلام شد. مأموران در نخستین بررسی‌ها دریافتند در اینحادثه زنی میانسال و سه دخترش در قبرستان به قتلرسیده اند. براساس اظهارات شاهدان، عاملان این تیراندازی داخل یک خودروی پراید در نزدیکی محل جنایت کمین کرده بودند و پس از حضور زن‌ها بر سر یکی از مزارها ناگهان به طرف آنها حمله برده و همه را به رگبار بستند و بلافاصله از محل متواری شده بودند.
با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات 
جنایی در این پرونده آغاز و مشخص شد عامل تیراندازی عموی دختران بوده که برای انتقامجویی دست به این جنایت زده است. مدارک پرونده نشان می‌داد چندی قبل همسر زن میانسال و پدر این دختران به دست دامادش به قتل رسیده بود اما دختران مقتول با وجود نارضایتی خانواده پدری خود، از خون پدرشان گذشته و قاتل را بخشیده بودند. پس از این اتفاق عموی خانواده برای انتقام خون برادرش با همدستی دو نفر از برادرزاده‌های خود نقشه قتل این چهار زن را اجرا کرده بود. مأموران پلیس چند ماه پس از این جنایت هولناک، دو نفر را در این رابطه دستگیر کردند، اما عامل اصلی جنایت همچنان متواری بود.مهدی قنادی، مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: دی ماه سال گذشته بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه پس از وصول گزارش این واقعه جنایی در محل حاضر شد و پرونده به‌صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت. پس از دستگیری دو نفر از متهمان، تلاش برای شناسایی عامل اصلی آغاز شد و سرانجام با ردیابی‌های قضایی و پیگیری‌های جدی بازپرس ویژه قتل صبح چهارشنبه 19 اردیبهشت مرد جنایتکار در تهران دستگیر شد. تلاش برای دستگیری دیگر عوامل این جنایت ادامه دارد.
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین